Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa 2 Super Striker Analizli Japonya-Hollanda Maçı

Bu konu; 8 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Jun Misugi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tsubasa ile maçın basinda ard arda drive sut denemelerine şaşırıyordum, Drive rövaşata dururken bununla enerjini boşuna harcıyor derken 2 gol geldi. Aslında biz sutu hafife alıyoruz ama aslinda çok etkili bir sut.

3-1 den sonra bu mac kesinlikle gitti diye düşündüm ama akıllıca oynayıp iyi cevirdin. Sadece başta matsuyama ve misakı ile atakları bosa harcadın.

Aslında birazda sansliydin ki Libuta pek gözükmesi ortalıkta.

Gece vakti bunu izlerken, bu bana 2000 yılında gece vakti uyanıp 4 gündür takıldığımız bu maçı açıp senin gibi zorlanarak yendigim o maçı hatırlattı. Sonrasında o ara sahneler falan baya etkileyiciydi.
bu maçtan sonra Arjantin e 5-4 yenildim ve ardından yaptığım 2.maci 4-2 kazandım.

Almanya yi ise ilk karsilasmamda serideki gibi 3-2 yendim.

Bu maçlarla beraber Brezilya ya geldiğimde sabah olmustu ve kardeşimle kuzenim uyandığında baya şaşırmışlardı. Tekrar o ara sahneyi ve Arjantin ile Almanya maçlarını onlara da gösterdim. Brezilya da ise 1 hafta takılmıştım...

hey gidi günler... Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Captain Tsubasa 2 Super Striker Analizli Japonya-Hollanda Maçı - Yazar: Hiena - 05-03-2017, Saat: 19:24

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa J The Way To World Youth Makoto Soda 0 5 2 saat önce
Son Yorum: Makoto Soda
Captain Tsubasa SEGA CD Makoto Soda 62 649 3 saat önce
Son Yorum: Makoto Soda
Captain Tsubasa 1983 Serisi Türkçe Dublaj Yüksek Kalite serkannn71 3 104 23-04-2024, Saat: 22:47
Son Yorum: Jun Misugi
Yeni Tsubasa Oyunu Nasıl Oynanır:Captain Tsubasa Rise Of New Champions Jun Misugi 55 5,944 21-01-2024, Saat: 10:18
Son Yorum: eristi_311
Final maçı Fenerbahçe ve Galatasaray Warcraft 1 203 20-09-2023, Saat: 23:32
Son Yorum: Can_dobro

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi