Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa 2 Super Striker Analizli Japonya-İtalya Maçı

Bu konu; 12 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Jun Misugi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drive-Tiger benim aklımda 250 değer olarak kalmıştı ve 207 ile vurunca baya şaşırdım. Gülümseme

Wakashimazu' nun enerjisi bittiğinde merak ettim ne yapacaksın diye. Hiç çıkarmak istemiyorum desende neyse ki bu sefer değişikliği yaptın. Dil Çıkarma Hem bak o beğenmediğin Wakabayashi kaç tane kritik kurtarış yaptı.

Direğe çarpacak veya patlayacak toplarda kaleci kurtaramıyor ya, ben bunun çok köşeye gittiği için yetişemediklerini düşünüyorum. Yani bu kalecinin iyi veya kötü olması ile alakalı değil, direğe çarpacaksa her türlü o top kaleciyi geçiyor. Bu en iyi kaleciler içinde geçerli. Tam olarak emin olmasam da ben böyle olduğunu düşünüyorum.

Rocket head şutuna el yapman büyük bir hataydı bence. Yumruk değerleri daha yüksekti ve onu yapsan Wakabayashi topu baya yavaşlatacaktı ve Tachibana da uçtuktan sonra top durabilirdi. Öyle bir şuta el yapmak... Bu kaleciye normalde güvenmeyip, böyle bir şut sırasında güvenmek... Dil Çıkarma
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Captain Tsubasa 2 Super Striker Analizli Japonya-İtalya Maçı - Yazar: Hiena - 01-03-2017, Saat: 14:06

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa SEGA CD Makoto Soda 26 222 4 saat önce
Son Yorum: Makoto Soda
Captain Tsubasa 1983 Serisi Türkçe Dublaj Yüksek Kalite serkannn71 3 86 23-04-2024, Saat: 22:47
Son Yorum: Jun Misugi
Yeni Tsubasa Oyunu Nasıl Oynanır:Captain Tsubasa Rise Of New Champions Jun Misugi 55 5,845 21-01-2024, Saat: 10:18
Son Yorum: eristi_311
Final maçı Fenerbahçe ve Galatasaray Warcraft 1 198 20-09-2023, Saat: 23:32
Son Yorum: Can_dobro
Takipçi Challenge #14 Gol Düellosu Captain Tsubasa Rise Of New Champions Online Jun Misugi 0 101 13-07-2023, Saat: 12:01
Son Yorum: Jun Misugi

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi