Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

En bol gollü karşılaşmanız? (CT2)

Bu konu; 5 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa 2 Super Striker'da en bol gollü geçen karşılaşmanızı hatırlıyor musunuz? Zor tabi nerden hatırlayacaksanız, ben de benimkini unutmayım diye not aldım, söz uçar yazı kalır derler hazır not almışken paylaşayım. Güzel

Oyunu tek yenilgi almadan bitirdiğimde Hiena, "skorları hatırlıyor musun?" demişti, haliyle hatırlamam mümkün değildi, bu nedenle oyunu hiç yenilmeden bir kez daha bitirmeye çalışıyorum şu sıralar ve bu hiç kolay olmuyor. Şu anda güç bela Japonya'yı yenmeyi başardım ama inanılmaz bir maç oldu o maçın skorlarını paylaşayım:

1'inci devre

1-0 Tsubasa (PK)
1-1 Misaki (Shoot)
2-1 Tsubasa (Heel Lift)
2-2 Kazuo (Skylab Twin Shoot)
3-2 Tsubasa (Volley)
3-3 Hyuuga (Tiger Shot)
4-3 Batista (Volley)

2'nci devre

5-3 Tsubasa (Volley)
5-4 Misaki (Shoot)
6-4 Tsubasa (PK)
6-5 Hyuuga (Volley)
6-6 Misaki (PK)

Uzatmalar

7-6 Tsubasa (Heel Lift)
7-7 Misaki (Jumping Volley)
8-7 Tsubasa (Overhead Kick)
8-8 Matsuyama (Eagle Shot) Bu gol beni çok üzdü. Dil Çıkarma

Penaltılar

5-4

...

Yani tamı tamına 25 gol oldu. 1 de Tsubasa ile penaltı kaçırdım. Dile kolay bir maçta 25 gol. Dil Çıkarma Tsubasa ile bir maçta 7 gol. Güzel

Ha bu arada hiç yenilmeden geldiğim için Level noktasında takım çok zayıftı. Tsubasa'yı baz alarak kıyas yaptığımız için onun Levelini söylesem yeterli olacaktır: Level 10 (Şut gücü: 25/27)
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
En bol gollü karşılaşmanız? (CT2) - Yazar: Hikaru Matsuyama - 10-01-2017, Saat: 21:25
RE: En bol gollü karşılaşmanız? (CT2) - Yazar: Hiena - 10-01-2017, Saat: 22:18
RE: En bol gollü karşılaşmanız? (CT2) - Yazar: Hiena - 11-01-2017, Saat: 13:26
RE: En bol gollü karşılaşmanız? (CT2) - Yazar: MompresaN - 11-01-2017, Saat: 16:09

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi