Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Ct2 Tüm özel Hareketler Birden Fazla Yakın Görünümle Ekleme

Bu konu; 4 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : bakgal
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kombilerde de yer gösterme var aslında. İlki olan Tsubasa ve Misaki nin kodlarından biraz yukarıda bir yerdeydi. Uzun zaman ara verdikten sonra unuttum şimdi yerini ama orada 2 kod olarak yer gösterme vardı.

20704 yakın görünüm ekleme bölümünden hemen öncede Kombinasyonu olan oyuncuların kodları var. Tabi tüm oyuncuların değil sadece kombinasyonları olan oyuncuların ve o oyuncuların orijinal kodlarıyla orada sıralanırlar. Yani Tsubasa 01, Misaki 11, Diaz 60, Pierre 58 gibi..

Bunlardan bişey çıkar mı bilmiyorum ama denenebilir. Gerçi bu kombinasyon olayında biliyorsunuz o oyuncular dışındakiler için animasyon yok. Yani her oyuncunun yakın görünümü eklenir onda sorun yok da ama mesela orada bir Carlos tipi için kombi yapamazsınız. Çünkü onun için öyle bir animasyon oyunda mevcut değil. Yani bu Tachibana kardeşlerin Jitou ile vurduğu Skylap Twin şut gibi bir şey. Animasyon yoksa bunu farklı oyuncuya ekleyemiyorsunuz
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Ct2 Tüm özel Hareketler Birden Fazla Yakın Görünümle Ekleme - Yazar: Hiena - 23-10-2016, Saat: 22:24

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Enter Tuşu ile Kalecilere Her Maç Farklı Kurtarış Ekleme bakgal 12 1,026 4 saat önce
Son Yorum: Osman
ÖZEL KALECİ KURTARIŞLARI Askerullah 52 3,380 4 saat önce
kalecilerimize alt tuş seçeneği ile özel kurtarış ekleme Askerullah 60 2,333 4 saat önce
Kalecilere Wakabayashide olduğu Gibi Sinirlenme Ekleme bakgal 56 3,599 4 saat önce
Wakashimazuda Olduğu Gibi Kalecilere Özel Yumruk Sahnesi Verme bakgal 36 2,300 4 saat önce

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
DiegodeArgentina (04-04-2024, 23:19)

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi