Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Kutabare SK 9. Bölüm - Karşı Atak

Bu konu; 1 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Kojiro Hyuga
Anket Başlığı: Bölüm nasıldı?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Güzel
100.00%
3 100.00%
İyi
0%
0 0%
Orta
0%
0 0%
Kötü
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 3 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9. Bölüm

Maçın ilk yarısı 2-0 Kutabare SK’nın üstünlüğüyle sona erdi ve moralleri de oldukça iyiydi. Öte yandan Gebze FC oyuncularından birkaçı maçı kaybettiklerini düşünüyordu ancak, kaptan Gürcan ikinci yarıyla ilgili düşündüklerini anlatmaya başladı.

Gürcan: Beyler kendinize gelin. Maç henüz bitmedi, hala 30 dakikalık bir ikinci yarı var.

Kadir: Öyle diyorsun da Gürcan, 2-0 gerideyiz ve üstelik bir kişi eksiğiz.

Aykut: Beyler gerçekten özür dilerim, takımı büyük bir sıkıntıya soktum. Eğer Mahir denen o çocuğu orada engelleyebilseydim şuan her şey daha farklı olabilirdi.

Gürcan: Şimdi bunları konuşmanın faydası yok, olup bitmiş şeyler. Ancak, ikinci yarı için size söylemek istediğim bazı şeyler var. İkinci yarıda ben oyuna giriyorum. Kadir, sen ve Muhammet kenara gideceksiniz ve kaleye Semih, defansa da Engin geçecek, bende forvette oynayacağım.

Muhammet: Ama Gürcan, sen kaleden çıkınca savunmamız zayıflamaz mı? Semih ne kadar iyi kaleci olsa da senin gibi değil. Ayrıca Aykut’un kırmızı kart görmesi de bize büyük problem olacak.

Gürcan: Sorun yok, savunmamız Engin ile beraber daha güçlü olacak. Artık onların şutlarıyla daha rahat baş edebileceğiz. İleride de bana güvenin, Fatih’in bir zayıflığını keşfettim. Bu maç artık bizimdir. Hadi şu maçı alalım.

Gebze FC Oyuncuları: Evet!!

Bu esnada Kutabare SK oyuncuları da ikinci yarı ile ilgili planlarından bahsediyorlardı. 2-0 önde olmaları da morallerini oldukça yüksek tutuyordu ancak Mahir’in sakatlığına da üzülüyorlardı.

Emre: Beyler 2-0 öndeyiz ve bir kişi de fazlayız. Avantajlı durumdayız ve de bana göre bu maçı kazanacağımız kesin.

İbrahim: İkinci yarı defansa çekilip top çevirelim, öylesi daha iyi olur.

Mahir: Öyle bir şey yapmayın. Bu sadece rakibe daha fazla atak şansı verir. Onun için, sürekli atağa kalkıp daha fazla gol bulmalısınız.

İsmail: Beyler, Mahir her ne kadar kafası bel altı çalışan bi’ sapık olsa da bu kez doğru söylüyor Gülümseme. Daha fazla gol bulup işimizi sağlama almalıyız. Daha ilk maçta çuvallamayalım.

Mahir: İlk kısmı söylemesen de olurdu Açık Ağızlı Gülümseme .

Ufuk: Hadi lan bırakın geyiği de sahaya dönelim. İlk maçımızı kazanıp evimize 3 puanla dönelim istiyorum.

Kutabare SK Oyuncuları: Evet!!

İki takımın oyuncuları da sahaya geldiler. Gebze FC kaptanı Gürcan, hakeme oyuncu değişikliklerini bildirdi ve takım yeni dizilişiyle sahada yerini aldı.

Gökmen: !?!?

Mustafa: N’oldu lan?

Gökmen: Baksana, Gürcan forvete geçmiş ve iki forvette oyundan çıkmış. Defansa da takviye yapılmış. Bi’şeyler düşünüyor olmalılar, dikkat etsek iyi olur.

Mustafa: …………

İkinci yarı hakemin düdüğüyle başladı ve şimdi Kutabare SK takımı kısa paslarla oyun kurmaya çalışıyor. Emrullah Mustafa’ya pasını verdi, Uğur baskı yapıyor fakat etkili olamadı. Mustafa’dan Ufuk’a bir pas ve Ufuk ta doğrudan ileride bekleyen Gökmen’e pasını attı. Gökmen’in karşısına Engin geçti ve Gökmen’den bir feyk denemesi fakat Engin’i geçemedi. Bu kez sağından atıp solundan geçmeyi deniyor ama topu kaptırdı ve şimdi Gebze FC’nin atağı başladı. Engin Gökmen’den kaptığı topla beraber hızla ilerliyor, karşısına Mustafa çıktı ama hemen pasını Uğur’a gönderdi. Uğur şimdi topla hızlıca ilerliyor, Emrullah’tan sert bir müdahale ancak Uğur zor da olsa Emrullah’ı geçti. Şimdi kaleye doğru ilerlerken karşısına İsmail geldi ve İsmail tam müdahale edecekken, Uğur elastico* hareketiyle İsmail’i de geçti ve Ufuk Uğur’un üstüne koşarken Uğur hemen pasını Gürcan’a attı. Gürcan ceza sahasının hemen dışından bekletmeden sert bir şut çekti ve Fatih topu çeldi fakat o da ne? Gürcan dönen topa röveşata vuruyor ve top ağlarda!!!! Durum şimdi 2-1, Gebze FC’nin ilk golü kaptan Gürcan’dan geldi ve şuan Gebze FC oyuncularının moralleri biraz da olsa yerine gelmiş durumda. Kutabare SK ekibi ise hala yedikleri golün şokunu yaşıyor.

İsmail: O da neydi öyle!?

Emrullah: Böyle bir gol yediğimize inanamıyorum.

Fatih: Beyler n’apıyonuz ya kendinize gelin biraz. Adamlar ellerini kollarını sallayarak gelip gol attılar.

Ufuk: Öndeyiz diye saldınız kendinizi ama. Biraz toparlanın, ikinci yarı daha yeni başladı. Maç devam ediyor ve gol atıp farkı açmamız gerekiyor.

Mahir: Ters giden bir şeyler var… Şans eseri atılan bir gol olmadığı belli.

Bu sırada 3 kişi uzaktan maçı seyrediyor ve aralarında konuşuyorlardı.

??: Gebze FC bu golle biraz kendine geldi. Bakalım devamını getirebilecekler mi?

???: Kutabare SK maçın ilk yarısında attığı 2 golden dolayı biraz gevşemiş gibi ama maç sonunda herşey belli olacak. Sen ne dersin kaptan?

????: ……Gidiyoruz.

???: Ha? Maçı seyretmeyecek miyiz?

????: Gerek yok. Mahir’in takımı maçı kazanacak, biliyorum. Hadi gidiyoruz.

?? & ???: Tamam.

Bu gizemli kişiler kimdi? Ve Mahir’i nerden’ tanıyorlardı? Yoksa Kutabare SK’ya yeni bir rakip mi geliyordu? Sonraki bölümde göreceğiz…
Savaşı kazanan adalet olacak!!!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Kutabare SK 9. Bölüm - Karşı Atak - Yazar: Kojiro Hyuga - 17-08-2016, Saat: 14:39
RE: Kutabare SK 9. Bölüm - Karşı Atak - Yazar: Jun Misugi - 17-08-2016, Saat: 14:42

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Kutabare SK 8. Bölüm - Beklenmedik Gelişme Kojiro Hyuga 0 948 19-12-2015, Saat: 19:36
Son Yorum: Kojiro Hyuga
Kutabare SK Çizimleri Kojiro Hyuga 4 1,530 16-10-2015, Saat: 19:31
Son Yorum: Jun Misugi
Kutabare SK 7. Bölüm - Lig Fikstürü Kojiro Hyuga 3 1,372 28-03-2015, Saat: 10:14
Son Yorum: Ramon Victorino
Kutabare SK 6. Bölüm - Son Oyuncu Kojiro Hyuga 3 1,473 20-02-2015, Saat: 11:52
Son Yorum: Owari da
Kutabare SK 5. Bölüm Kojiro Hyuga 1 1,120 17-02-2015, Saat: 16:25
Son Yorum: KaTiL_KaaN1998

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi