Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Yapabildiğiniz CT Hareketleri ve kendinize has teknikleriniz

Bu konu; 29 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Owari da
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kendime has tekniğim yok. Ama CT Dünyasından yapmaya çalıştığım ve başarılı olduğum veya hezimete uğradığım bir çok teknik var. Dil Çıkarma

Raiju Shoot --> Halı saha maçında denemiştim. Top o kadar hızlı gelmiyordu önüme, kalenin çaprazındaydım bir vurdum. Hoop! Direğin 10-15 metre solundan dışarı. Güzel Bu tekniği kumda deneyeyim dedim, ayakkabı mahvoldu ve ayak parmaklarım incindi. Delilik işte bizimkisi, ne yaparsın ki? ;)

Eagle Shoot --> Bu şutu çekmeyi çok istedim ama olmadı. Top yere yakın bir mesafeden gitmedi, direk yerden yuvarlandı onun yerine. Gülümseme

Rolling Overhead --> Hezimete uğradım resmen. :(

Drive Shoot --> Bu şutu vuramayan olmaz diye düşünüyorum. Süper Bir kaç gün boş zamanlarınızda çalışırsanız, Tsubasa'dan daha iyi vurabilirsiniz bu şutu. Dil Çıkarma

Power Defense (Aslında bu CT'ye has değil ama, neyse. Dil Çıkarma) --> Genellikle defans oynarım. En sevdiğim olay ise topa oramı buramı siper edip kaleye gitmesini önlemek. Power Defense oluyor işte bu. Dil Çıkarma

Santana Turn --> Çok yapmaya çalıştığım ama bir türlü yapamadığım bir teknik daha. Dil Çıkarma
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Yapabildiğiniz CT Hareketleri ve kendinize has teknikleriniz - Yazar: Owari da - 23-10-2014, Saat: 09:39
RE: Yapabildiğiniz CT Hareketleri ve kendinize has teknikleriniz - Yazar: Owari da - 23-10-2014, Saat: 19:48
RE: Yapabildiğiniz CT Hareketleri ve kendinize has teknikleriniz - Yazar: Owari da - 24-10-2014, Saat: 08:46
RE: Yapabildiğiniz CT Hareketleri ve kendinize has teknikleriniz - Yazar: Owari da - 24-10-2014, Saat: 10:15
RE: Yapabildiğiniz CT Hareketleri ve kendinize has teknikleriniz - Yazar: Owari da - 24-10-2014, Saat: 11:04
RE: Yapabildiğiniz CT Hareketleri ve kendinize has teknikleriniz - Yazar: KaTiL_KaaN1998 - 05-04-2015, Saat: 10:17

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Tsubasadaki özel hareketleri kime verirsiniz Misaki59 1 266 12-11-2020, Saat: 17:01
Son Yorum: levin44

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi