Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Yapabildiğiniz CT Hareketleri ve kendinize has teknikleriniz

Bu konu; 29 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Owari da
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tiger Shot
Non Fire shot
Banana shot
Overhead kick

Spin pas

Power tackle
Santana Turn
(Bir de Tsubasa'nın bir çalımı vardı, İlhan Mansız de aynı hareketi yapıyordu adını unuttum Gülümseme)

Gammen Block Gülümseme

Kendime Has
Defans yarıcı (Power tackle gibi, fizik var onu kullanıyorum)
Ultra Speed + dribble (Çok yüksek hızla koşarım. Geçmişteki maçlardan bu teknikle 2-3 gol kazandırıp ilk yarıda oyunu bıraktığım çok maç var.)

Not: Futbolu bırakma ve kulüpten çıkarılma sebebim kalp yetmezliğidir. Misugi kadar ağır bir hastalığım olmasa da, oynamama engeldi.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Yapabildiğiniz CT Hareketleri ve kendinize has teknikleriniz - Yazar: Owari da - 23-10-2014, Saat: 09:39
RE: Yapabildiğiniz CT Hareketleri ve kendinize has teknikleriniz - Yazar: Owari da - 23-10-2014, Saat: 19:48
RE: Yapabildiğiniz CT Hareketleri ve kendinize has teknikleriniz - Yazar: Owari da - 24-10-2014, Saat: 08:46
RE: Yapabildiğiniz CT Hareketleri ve kendinize has teknikleriniz - Yazar: Owari da - 24-10-2014, Saat: 10:15
RE: Yapabildiğiniz CT Hareketleri ve kendinize has teknikleriniz - Yazar: Owari da - 24-10-2014, Saat: 11:04
RE: Yapabildiğiniz CT Hareketleri ve kendinize has teknikleriniz - Yazar: S.Carlos - 04-02-2015, Saat: 17:09

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Tsubasadaki özel hareketleri kime verirsiniz Misaki59 1 267 12-11-2020, Saat: 17:01
Son Yorum: levin44

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi