*

by-bünyamin hack 2016

Bu konu; 92 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Oozora Tsubasa
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.75/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#2
(01-08-2016, Saat: 21:56)Oozora Tsubasa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: s.a arkadaşlar uzun süredir üstünde çalıştığım hack oyunumu paylaşıyorum umarım beğeniriniz bulabildiğim tüm özellik ve kodları ekledim oyun 6.maçtan oluşmakta zorlu rakipler bizi beklyo bizim kadroumuz ise 6.maça kadar farklı kadrolarla çıkıyolar nyse daha fazla uzatmak istemyrm takımları sıralamayada gerek yok bol animasyonlu bir oyun yaptım inşaallah beğenirsiniz iyi oyunlar. bu arada bana yardımcı olan emrys onur'a teşekkür ediyorum...

A.selam
Sonunda bitti ne kadar emek harcadığını biliyorum.Güzel bir çalışma oldu.Oyunu birkaç kez oynamıştım ama en son halini ben de merak ediyorum.
Bitirdikten sonra da yorum yazarımGülümseme
Eline emeğine sağlık.Başarılarının devamını dilerim
Edit:Konu 1 hafta sabit kalacaktır.
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri


TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla


Bu Konudaki Yorumlar
by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Oozora Tsubasa - 01-08-2016, Saat: 21:56
Cvp: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Jun Misugi - 01-08-2016, Saat: 22:38
Cvp: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Oozora Tsubasa - 02-08-2016, Saat: 19:27
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: ali_1903 - 01-08-2016, Saat: 23:08
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: NanoBasa - 01-08-2016, Saat: 23:47
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Crazy Striker - 02-08-2016, Saat: 09:27
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Jun Misugi - 03-08-2016, Saat: 14:21
Cvp: RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Oozora Tsubasa - 03-08-2016, Saat: 19:37
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: santanacarlos11 - 03-08-2016, Saat: 14:39
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Crazy Striker - 03-08-2016, Saat: 19:20
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Jun Misugi - 16-09-2016, Saat: 19:37
Cvp: RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Oozora Tsubasa - 16-09-2016, Saat: 19:40
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: bobito84 - 13-10-2016, Saat: 23:07
Cvp: RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Jun Misugi - 13-10-2016, Saat: 23:31
Cvp: RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Oozora Tsubasa - 14-10-2016, Saat: 20:40
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: bobito84 - 17-10-2016, Saat: 18:51
Cvp: RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Jun Misugi - 18-10-2016, Saat: 15:29
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: bobito84 - 19-10-2016, Saat: 20:05
Cvp: RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Jun Misugi - 20-10-2016, Saat: 11:03
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: bobito84 - 20-10-2016, Saat: 11:07
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: nemar - 06-10-2019, Saat: 17:42
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Muratti1989 - 07-10-2019, Saat: 05:13
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Oozora Tsubasa - 07-10-2019, Saat: 20:15
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Ulutan - 13-10-2019, Saat: 12:52
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Oozora Tsubasa - 14-10-2019, Saat: 20:52
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: levin44 - 13-10-2019, Saat: 12:55
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Tsumax - 14-10-2019, Saat: 19:59
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: reis61 - 22-10-2019, Saat: 01:44
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Oozora Tsubasa - 23-10-2019, Saat: 21:01
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Tarık3549 - 27-10-2019, Saat: 15:08
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Warcraft - 27-10-2019, Saat: 20:20
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Oozora Tsubasa - 28-10-2019, Saat: 21:28
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Armonwa - 19-02-2020, Saat: 05:16
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: TUNCAY 1299 - 17-05-2020, Saat: 19:44
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Oozora Tsubasa - 18-05-2020, Saat: 18:24
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: EmirReyizxxx - 26-05-2020, Saat: 18:48
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: KYAZGAN - 27-05-2020, Saat: 16:02
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: mekani99 - 16-07-2020, Saat: 14:13
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Oozora Tsubasa - 26-07-2020, Saat: 10:13
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Tsugurkan - 09-08-2020, Saat: 09:39
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: imparator_03 - 04-09-2020, Saat: 14:42
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Efe Özkan - 30-12-2020, Saat: 09:42
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Efe Özkan - 02-03-2021, Saat: 11:57
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: ihsangok1 - 31-03-2021, Saat: 23:17
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: asd313 - 12-05-2021, Saat: 20:15
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Erenozc618 - 06-06-2021, Saat: 14:32
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Robert lewandowski - 06-06-2021, Saat: 15:15
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Kağan - 26-07-2021, Saat: 13:57
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: HasNickTR - 23-09-2021, Saat: 18:54
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Tsucan85 - 11-11-2021, Saat: 18:46
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: jone1ay - 22-12-2021, Saat: 08:07
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Ercan Gül - 07-01-2022, Saat: 19:47
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: ozturk cagatay - 11-01-2022, Saat: 17:13
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: hikmet - 14-03-2022, Saat: 15:30
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: bugrabekbas - 17-03-2022, Saat: 20:41
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: ekspresgs - 19-03-2022, Saat: 00:07
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: kiyuk - 05-06-2022, Saat: 01:47
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: sagopa06 - 22-10-2022, Saat: 12:45
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: salisvahdet - 01-05-2023, Saat: 01:10
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Pinksleép - 01-05-2023, Saat: 23:39
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: ugurtsubasa - 03-06-2023, Saat: 20:21
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Ridho - 28-07-2023, Saat: 05:46
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: tsubasa2014 - 04-08-2023, Saat: 02:25
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Reza - 09-08-2023, Saat: 07:54
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Oozora Tsubasa - 09-08-2023, Saat: 10:07
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: TheGriffin972 - 15-09-2023, Saat: 15:36
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: ankayas06 - 26-10-2023, Saat: 23:44
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: voltkafisne06 - 18-11-2023, Saat: 13:39
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Forvet - 24-12-2023, Saat: 17:54
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Aoisingo - 08-01-2024, Saat: 02:01
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Dünya eren - 10-01-2024, Saat: 23:22
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: dddiablo - 11-01-2024, Saat: 00:08
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Ronaldo061 - 22-01-2024, Saat: 20:44
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: wily1017 - 31-01-2024, Saat: 05:16
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: distratto1988 - 03-03-2024, Saat: 17:31
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Ysy56 - 19-03-2024, Saat: 16:45
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: titan16 - 19-03-2024, Saat: 18:21
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: luunhatnghia - 30-05-2024, Saat: 14:49
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: kasabianca - 06-07-2024, Saat: 17:57
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: trickstertrick - 06-07-2024, Saat: 18:11
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Karizma - 30-07-2024, Saat: 14:37
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Tsulbasarbiko33 - 25-08-2024, Saat: 23:37
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: The Dragon - 30-08-2024, Saat: 17:28
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: tsubasaozoro@gamail.com - 16-09-2024, Saat: 06:54
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: emir61 - 18-02-2025, Saat: 05:39
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: nadeltourahara - 18-02-2025, Saat: 19:09
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Tatuo - 09-03-2025, Saat: 10:24
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Musorotti53 - 02-08-2025, Saat: 15:27
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: AteoGoleando13 - 11-12-2025, Saat: 07:58
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Ysy56 - 11-12-2025, Saat: 08:01
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Arem bey - 14-07-2026, Saat: 10:06
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: Zezo - 12-09-2026, Saat: 04:20
RE: by-bünyamin hack 2016 - Yazar: tammam - 16-09-2026, Saat: 02:28

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
CT2 Manga oyuncuları ALL S. Hack Ysy56 75 8,034 Dün, Saat: 23:01
Son Yorum: demdem
TsubasaTR Kadrosu Projesi 2024 Hack By Ysy56 Ysy56 80 9,370 Dün, Saat: 16:48
Son Yorum: Ysy56
CT2 Dream Hack Potre Cayosa [Efsane Paylaşım] bakgal 194 26,247 Dün, Saat: 03:38
Son Yorum: Kadir5252
2026 Milli hack 48 TAKIMLI killi.giggs 8 1,720 15-10-2026, Saat: 11:53
Son Yorum: killi.giggs
War of Honor Hack Ysy56 24 2,997 12-10-2026, Saat: 17:22
Son Yorum: Aoisingo

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:


 
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi