*

Wild Striker born hack

Bu konu; 183 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Jun Misugi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.25/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
Merhaba Arkadaşlar
Uzun zamandır bu hacki yapmak istiyordum şükür fırsat doğdu.Wild Striker(Kanou Kyosuke) animesinden ilk 19 bölümünden yola çıkarak 4 maçlık bir hack yaptım.Bu hackte Jyoyo Akanegoaka takımının 4 maçını oynuyoruz.Elimden geldiğince seriye bağlı kalmaya çalıştım.Oyuncu Saçlarını,isimlerini,tiplerini vs birebir ayarladım gibi oldu.Şutları da öyle.
takımın taktiği 3-5-2dir böyle oynarsanız daha iyi olurGülümseme
hackteki özelliklere gelince oyunun hemen hemen her alanında değişiklik yaptım bunu oynayınca zaten farkediceksiniz.
Ama biraz bilgi vermekte fayda var
Takımların forma renkleri
Takımların  müzikleri
4 Maç farklı hava renginde oynanıyor
Ara sahneler
Oyuncuların tipleri ve isimleri
Normal şut gidişatı
Topu havada göğüslemek  
Oyuncunun pas atması
Pasın gidişatı
Rövaşata gidişatı
Normal vole oyuncu topa koşma
Normal şut vuruşu
Normal vole vuruşu  
Başarısız yumruk  
Hakemin faulu çalması
Topu kafayla uzaklaştırma
Topu blokla alma havadan
Topu blokla alma yerden
Oyunucunu topu kaleden çıkarması  
Kalecilerin topa çıkışı(havadan
Santra
Lennart yakın görünüm ofseti
Hakemin maçı başlatması
Kaleci degajı
Oyuncunun kayması
Oyuncunun topu sürmesi
Gol oluşu
Direkten sonra geri yollama ve daha bir çok özellik oyundaGülümseme
oyundan birkaç resim


Duruma göre bu hack oyununun devamı da gelebilir.

.bmp   WSE 201504111943018.bmp (Dosya Boyutu: 61.05 KB / İndirme Sayısı: 334)
.bmp   WSE 201504101226527.bmp (Dosya Boyutu: 61.05 KB / İndirme Sayısı: 202)

.bmp   WSE 201504111224394.bmp (Dosya Boyutu: 61.05 KB / İndirme Sayısı: 175)
.bmp   WSE 201504121313414.bmp (Dosya Boyutu: 61.05 KB / İndirme Sayısı: 178)

Tesekkurler ! Icerik Acilmistir:



.rar   Wild Striker Born by Wild Striker.rar (Dosya Boyutu: 211.25 KB / İndirme Sayısı: 1,003)




Edit: Konu güncellenmiştir.
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri


TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla


Bu Konudaki Yorumlar
Wild Striker born hack - Yazar: Jun Misugi - 01-04-2015, Saat: 11:06
RE: Wild Striker Evolation - Yazar: Oozora Tsubasa - 01-04-2015, Saat: 11:10
RE: Wild Striker Evolation - Yazar: titan16 - 13-04-2020, Saat: 11:39
RE: Wild Striker Evolation - Yazar: ジャイロメ59 - 01-04-2015, Saat: 12:52
RE: Wild Striker Evolation - Yazar: MompresaN - 01-04-2015, Saat: 13:20
RE: Wild Striker Evolation - Yazar: NanoBasa - 01-04-2015, Saat: 16:56
RE: Wild Striker Evolation - Yazar: Ramon Victorino - 01-04-2015, Saat: 17:39
RE: Wild Striker Evolation - Yazar: orhan0634 - 06-04-2015, Saat: 21:59
RE: Wild Striker Evolation - Yazar: JunYusuf - 06-04-2015, Saat: 22:02
RE: Wild Striker Evolation - Yazar: KaTiL_KaaN1998 - 06-04-2015, Saat: 22:38
Cvp: RE: Wild Striker Evolation - Yazar: Jun Misugi - 08-04-2015, Saat: 09:39
Cvp: RE: Wild Striker Evolation - Yazar: NanoBasa - 08-04-2015, Saat: 18:35
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Jun Misugi - 13-04-2015, Saat: 12:26
RE: Wild Striker born hack - Yazar: SacMisaki - 13-04-2015, Saat: 17:11
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Ramon Victorino - 13-04-2015, Saat: 17:30
RE: Wild Striker born hack - Yazar: ジャイロメ59 - 13-04-2015, Saat: 18:19
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Jun Misugi - 13-04-2015, Saat: 18:43
RE: Wild Striker born hack - Yazar: ジャイロメ59 - 13-04-2015, Saat: 19:22
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Jun Misugi - 13-04-2015, Saat: 19:32
RE: Wild Striker born hack - Yazar: orhan0634 - 13-04-2015, Saat: 20:49
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Oozora Tsubasa - 13-04-2015, Saat: 20:52
RE: Wild Striker born hack - Yazar: ジャイロメ59 - 13-04-2015, Saat: 23:24
Cvp: RE: Wild Striker born hack - Yazar: Jun Misugi - 14-04-2015, Saat: 07:35
RE: Wild Striker born hack - Yazar: MompresaN - 14-04-2015, Saat: 01:29
RE: Wild Striker born hack - Yazar: KaTiL_KaaN1998 - 14-04-2015, Saat: 19:42
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Askerullah - 15-04-2015, Saat: 19:12
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Jun Misugi - 15-04-2015, Saat: 20:33
RE: Wild Striker born hack - Yazar: expert2855 - 15-04-2015, Saat: 20:54
RE: Wild Striker born hack - Yazar: KaTiL_KaaN1998 - 15-04-2015, Saat: 21:42
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Owari da - 16-04-2015, Saat: 20:07
Cvp: RE: Wild Striker born hack - Yazar: Jun Misugi - 17-04-2015, Saat: 12:20
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Insomnia - 16-04-2015, Saat: 20:24
RE: Wild Striker born hack - Yazar: bobito84 - 17-04-2015, Saat: 10:32
RE: Wild Striker born hack - Yazar: TaroMisaki - 03-08-2015, Saat: 21:39
RE: Wild Striker born hack - Yazar: kojirohyuga03 - 04-08-2015, Saat: 02:40
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Jun Misugi - 04-08-2015, Saat: 07:17
RE: Wild Striker born hack - Yazar: TaroMisaki - 23-09-2015, Saat: 19:28
Cvp: RE: Wild Striker born hack - Yazar: Jun Misugi - 23-09-2015, Saat: 20:26
RE: Wild Striker born hack - Yazar: TaroMisaki - 24-09-2015, Saat: 00:40
RE: Wild Striker born hack - Yazar: NanoBasa - 24-09-2015, Saat: 03:33
Cvp: RE: Wild Striker born hack - Yazar: Jun Misugi - 06-10-2015, Saat: 19:09
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Tsumax - 08-10-2015, Saat: 09:20
Cvp: RE: Wild Striker born hack - Yazar: Jun Misugi - 30-12-2015, Saat: 20:59
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Sinan1984 - 28-12-2016, Saat: 23:07
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Jun Misugi - 28-12-2016, Saat: 23:46
RE: Wild Striker born hack - Yazar: nemar - 06-10-2019, Saat: 03:54
RE: Wild Striker born hack - Yazar: levin44 - 13-10-2019, Saat: 00:44
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Warcraft - 13-10-2019, Saat: 03:39
RE: Wild Striker born hack - Yazar: levin44 - 13-10-2019, Saat: 12:52
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Ulutan - 13-10-2019, Saat: 12:49
RE: Wild Striker born hack - Yazar: reis61 - 07-11-2019, Saat: 00:27
RE: Wild Striker born hack - Yazar: EmirReyizxxx - 11-11-2019, Saat: 13:48
RE: Wild Striker born hack - Yazar: dinolordum - 21-11-2019, Saat: 15:14
RE: Wild Striker born hack - Yazar: onur190788 - 17-12-2019, Saat: 01:29
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Morishaki - 26-01-2020, Saat: 20:21
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Ali ihsan - 30-01-2020, Saat: 19:00
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Samartintup - 27-02-2020, Saat: 12:24
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Lazcan0661 - 06-03-2020, Saat: 02:31
RE: Wild Striker born hack - Yazar: omerpower - 08-04-2020, Saat: 02:06
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Taromisaki10 - 08-04-2020, Saat: 14:43
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Makoto Soda - 08-04-2020, Saat: 23:23
RE: Wild Striker born hack - Yazar: önderrrrrr - 12-04-2020, Saat: 16:05
RE: Wild Striker born hack - Yazar: MarcusMert - 26-04-2020, Saat: 14:15
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Kağan - 27-04-2020, Saat: 03:10
RE: Wild Striker born hack - Yazar: SAMIR - 27-04-2020, Saat: 03:11
RE: Wild Striker born hack - Yazar: KYAZGAN - 27-04-2020, Saat: 10:59
RE: Wild Striker born hack - Yazar: patan28 - 27-04-2020, Saat: 22:36
RE: Wild Striker born hack - Yazar: wakabsggk - 28-04-2020, Saat: 22:08
RE: Wild Striker born hack - Yazar: BYXIS - 01-05-2020, Saat: 19:04
RE: Wild Striker born hack - Yazar: ramcane - 11-05-2020, Saat: 21:20
RE: Wild Striker born hack - Yazar: lazyote61 - 28-05-2020, Saat: 18:22
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Derecede - 09-06-2020, Saat: 15:41
RE: Wild Striker born hack - Yazar: kinghaki - 05-07-2020, Saat: 02:20
RE: Wild Striker born hack - Yazar: emocan92 - 12-07-2020, Saat: 16:37
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Derecede - 13-07-2020, Saat: 13:32
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Yusuf Ergin - 15-07-2020, Saat: 19:05
RE: Wild Striker born hack - Yazar: tareqqaymari - 31-07-2020, Saat: 19:34
RE: Wild Striker born hack - Yazar: gskaymm - 04-08-2020, Saat: 01:17
RE: Wild Striker born hack - Yazar: ggonur - 09-08-2020, Saat: 13:00
RE: Wild Striker born hack - Yazar: ihsangok1 - 15-08-2020, Saat: 14:37
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Kobe4040 - 17-08-2020, Saat: 02:14
RE: Wild Striker born hack - Yazar: RebelYumi - 19-08-2020, Saat: 13:05
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Efe Özkan - 21-08-2020, Saat: 09:00
RE: Wild Striker born hack - Yazar: imparator_03 - 04-09-2020, Saat: 12:32
RE: Wild Striker born hack - Yazar: djsakin267 - 15-09-2020, Saat: 18:45
RE: Wild Striker born hack - Yazar: kyobekir - 17-09-2020, Saat: 23:24
RE: Wild Striker born hack - Yazar: izzet_rg22 - 06-10-2020, Saat: 00:29
RE: Wild Striker born hack - Yazar: tagroba23 - 12-10-2020, Saat: 17:16
RE: Wild Striker born hack - Yazar: ardaytnew - 24-10-2020, Saat: 13:56
RE: Wild Striker born hack - Yazar: TimeLordPandora - 24-10-2020, Saat: 17:31
RE: Wild Striker born hack - Yazar: holyganksk - 05-12-2020, Saat: 11:08
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Nitta77 - 05-12-2020, Saat: 21:33
RE: Wild Striker born hack - Yazar: imparatoreterimme - 02-01-2021, Saat: 14:46
RE: Wild Striker born hack - Yazar: GÜNEŞ 2 - 02-01-2021, Saat: 15:03
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Akira55 - 04-01-2021, Saat: 21:16
RE: Wild Striker born hack - Yazar: ffggfg - 05-01-2021, Saat: 15:06
RE: Wild Striker born hack - Yazar: DARK SHADOW - 07-01-2021, Saat: 17:18
RE: Wild Striker born hack - Yazar: philgood1351fr - 02-02-2021, Saat: 12:37
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Mertowski3 - 11-02-2021, Saat: 17:32
RE: Wild Striker born hack - Yazar: KjErY19 - 16-02-2021, Saat: 17:23
RE: Wild Striker born hack - Yazar: hyuga_kojiro9 - 18-02-2021, Saat: 17:06
RE: Wild Striker born hack - Yazar: wakashımazu07 - 19-02-2021, Saat: 15:36
RE: Wild Striker born hack - Yazar: GücenmeEysofubaba - 23-02-2021, Saat: 02:10
RE: Wild Striker born hack - Yazar: OYUNCU - 18-05-2021, Saat: 18:40
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Erenozc618 - 06-06-2021, Saat: 15:09
RE: Wild Striker born hack - Yazar: LaughTale - 04-07-2021, Saat: 13:06
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Cemallex - 05-07-2021, Saat: 19:57
RE: Wild Striker born hack - Yazar: TimeLordPandora - 06-07-2021, Saat: 01:21
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Jamin10no - 06-07-2021, Saat: 11:09
RE: Wild Striker born hack - Yazar: LittleDarkAge - 19-10-2021, Saat: 03:46
RE: Wild Striker born hack - Yazar: quenan30 - 02-11-2021, Saat: 21:28
RE: Wild Striker born hack - Yazar: görkem006 - 04-12-2021, Saat: 12:53
RE: Wild Striker born hack - Yazar: kanser - 21-12-2021, Saat: 16:59
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Ronnie - 21-12-2021, Saat: 18:01
RE: Wild Striker born hack - Yazar: jone1ay - 22-12-2021, Saat: 06:58
RE: Wild Striker born hack - Yazar: whitelion1988 - 08-01-2022, Saat: 14:23
RE: Wild Striker born hack - Yazar: ozturk cagatay - 11-01-2022, Saat: 21:04
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Hyuga007 - 30-06-2022, Saat: 02:15
RE: Wild Striker born hack - Yazar: werw61 - 30-06-2022, Saat: 09:40
RE: Wild Striker born hack - Yazar: aydinbey - 12-07-2022, Saat: 17:23
RE: Wild Striker born hack - Yazar: sensiz52 - 06-08-2022, Saat: 08:26
RE: Wild Striker born hack - Yazar: bucaronet - 08-08-2022, Saat: 21:50
RE: Wild Striker born hack - Yazar: berkanberam - 20-08-2022, Saat: 22:10
RE: Wild Striker born hack - Yazar: medsakued - 01-09-2022, Saat: 11:48
RE: Wild Striker born hack - Yazar: TSUBASA TV - 07-09-2022, Saat: 13:07
RE: Wild Striker born hack - Yazar: sagopa06 - 29-10-2022, Saat: 02:03
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Hula7487 - 02-11-2022, Saat: 15:46
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Ercan Gül - 12-11-2022, Saat: 13:25
RE: Wild Striker born hack - Yazar: İFKİ - 11-12-2022, Saat: 16:29
RE: Wild Striker born hack - Yazar: merttrem13 - 06-03-2023, Saat: 20:14
RE: Wild Striker born hack - Yazar: suniker - 12-03-2023, Saat: 00:19
RE: Wild Striker born hack - Yazar: wakabwakash34 - 08-04-2023, Saat: 16:14
RE: Wild Striker born hack - Yazar: whenever2020 - 09-04-2023, Saat: 05:29
RE: Wild Striker born hack - Yazar: benkojiro - 30-05-2023, Saat: 12:26
RE: Wild Striker born hack - Yazar: kaptanpanaka - 19-06-2023, Saat: 20:26
RE: Wild Striker born hack - Yazar: S2jumpppp - 23-06-2023, Saat: 02:41
RE: Wild Striker born hack - Yazar: anhtu2019 - 29-06-2023, Saat: 16:53
RE: Wild Striker born hack - Yazar: SSS6134 - 15-07-2023, Saat: 15:00
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Ridho - 28-07-2023, Saat: 04:38
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Seryutanke - 30-09-2023, Saat: 02:59
RE: Wild Striker born hack - Yazar: ankayas06 - 26-10-2023, Saat: 19:45
RE: Wild Striker born hack - Yazar: voltkafisne06 - 18-11-2023, Saat: 01:51
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Forvet - 24-12-2023, Saat: 15:54
RE: Wild Striker born hack - Yazar: HmmAnladim - 18-01-2024, Saat: 12:37
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Ronaldo061 - 23-01-2024, Saat: 16:13
RE: Wild Striker born hack - Yazar: ozan55 - 16-02-2024, Saat: 17:13
RE: Wild Striker born hack - Yazar: fhguugg25 - 16-04-2024, Saat: 14:46
RE: Wild Striker born hack - Yazar: omegamonx - 09-06-2024, Saat: 22:38
RE: Wild Striker born hack - Yazar: fovernq - 18-06-2024, Saat: 00:01
RE: Wild Striker born hack - Yazar: altanaltan - 08-07-2024, Saat: 18:27
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Somon656 - 28-07-2024, Saat: 12:49
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Ferid - 30-07-2024, Saat: 16:23
RE: Wild Striker born hack - Yazar: cann.glt - 30-07-2024, Saat: 16:34
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Aoisingo - 03-08-2024, Saat: 20:36
RE: Wild Striker born hack - Yazar: ESPADAS - 04-08-2024, Saat: 21:32
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Tsulbasarbiko33 - 04-08-2024, Saat: 22:06
RE: Wild Striker born hack - Yazar: The Dragon - 30-08-2024, Saat: 05:22
RE: Wild Striker born hack - Yazar: tsubasaozoro@gamail.com - 16-09-2024, Saat: 01:33
RE: Wild Striker born hack - Yazar: football cr7 - 16-09-2024, Saat: 04:37
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Ysy56 - 02-11-2024, Saat: 20:07
RE: Wild Striker born hack - Yazar: ngoctu - 08-11-2024, Saat: 07:45
RE: Wild Striker born hack - Yazar: shen - 11-11-2024, Saat: 12:41
RE: Wild Striker born hack - Yazar: bugrakuscu - 17-11-2024, Saat: 04:49
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Venüs - 30-11-2024, Saat: 23:57
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Davut acar - 06-12-2024, Saat: 20:59
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Davut acar - 06-12-2024, Saat: 22:03
RE: Wild Striker born hack - Yazar: numanumut3752 - 14-01-2025, Saat: 19:50
RE: Wild Striker born hack - Yazar: batuhan42 - 18-06-2025, Saat: 19:51
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Frknstbs - 19-06-2025, Saat: 03:34
RE: Wild Striker born hack - Yazar: huangling7 - 20-06-2025, Saat: 16:44
RE: Wild Striker born hack - Yazar: RONALDO-GOAT-7 - 26-06-2025, Saat: 18:44
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Tsuuuuhyu - 29-07-2025, Saat: 21:57
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Faruk - 29-07-2025, Saat: 23:24
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Mhmtsnl53 - 30-07-2025, Saat: 17:48
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Tatuo - 30-07-2025, Saat: 18:46
RE: Wild Striker born hack - Yazar: ah1ol - 05-10-2025, Saat: 13:14
RE: Wild Striker born hack - Yazar: tsubasa2244 - 08-10-2025, Saat: 10:01
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Manuelf083 - 14-03-2026, Saat: 01:08
RE: Wild Striker born hack - Yazar: AlphaT®.NET - 22-03-2026, Saat: 16:41
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Sir.captain.pham - 13-04-2026, Saat: 14:08
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Arem bey - 25-06-2026, Saat: 10:11
RE: Wild Striker born hack - Yazar: modybob - 09-07-2026, Saat: 09:09
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Aaran20 - 18-07-2026, Saat: 23:56
RE: Wild Striker born hack - Yazar: Samet.85 - 19-07-2026, Saat: 02:02

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
CT2 Toho Remaster Hack Ysy56 24 2,933 Dün, Saat: 00:55
Son Yorum: SawadaTR
Captain Tsubasa-Path Of Victory Flag(Manga Hack) Jun Misugi 557 60,801 26-07-2026, Saat: 14:04
Son Yorum: onucuncu
Captain Tsubasa 2 Germany update Hack Ysy56 17 2,186 26-07-2026, Saat: 11:32
Son Yorum: Grace
Captain Tsubasa 2 Moon Hack (Süper Hack) KepoOpetOzan 118 19,393 26-07-2026, Saat: 01:26
Son Yorum: Nehriseyyid
CT2 King of football Ysy56 Hack Ysy56 13 369 26-07-2026, Saat: 00:37
Son Yorum: Slen222222

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:


 
Görüntüleyenler: