Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Dağınıklığı toparlama :)

Bu konu; 8 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : dracia
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhaba arkadaşlar,
Aranızda bulunmaktan gerçekten çok keyif alıyorum. Sitede esasında birçok yararlı bilgi ve paylaşım yapılmış. Bilgi ve sevgi paylaştıkça çoğalır, diğer tükenen herşeyin aksine. Bu paylaşımları yapan arkadaşlara çok teşekkürler. Ancak dağınıklık ve kargaşa malesef foruma hakim olmaya başlamış. Adresinde olduğu gibi arkadaşlarımız bazen aradıklarını bulmakta zorlanmaktadır.

Benim önerim ise sitedeki kategorilerin içeriğini belirten sabit başlıklar olması (Buradan konulara link verme, ayrıca konuların detaylı tanıtımı gibi. Bunun için spoiler kullanılabilir.) Ayrıca daha detaylı konular için (Mesela hack tanıtım) video paylaşımında bulunulabilir. Eğer mevcut bir video yoksa da hepbirlikte kolektif bir çalışmayla bu işi başarabiliriz diye düşünüyorum.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Şu an için site içeriği henüz fazla olmadığı için çok fazla kimsenin dikkatini çekmemiş olabilir ama dediğiniz konuda çok haklısınız. Özellikle 3-5 ay, 1-2 sene geçince dağınıklık, karmaşa ve aradığını bulamama sıkıntıları çok daha belirgin bir hal alacaktır.
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Dağınıklıktan kastın istediğimiz konuyu bulamama ise bunu düzenleyeceğiz Hex Editör Bölümündeki Tüm Kodlar Bu Başlıkta adlı konumuz var ancak önceki Php'den kaldığı için kullanılamıyor en yakın zamanda barışın yapmasını bekliyorum nede olsa kendi konusu ancak yapmassa ele alacağım

Diğer kategoriler içinde böyle düşünüyorum
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Sanırım tek dağınıklık eski urller değiştiği için hex kodları bu başlıkta isimli konuda var.

Onuda şu an düzenliyorum..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Aferim Açık Ağızlı Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Url'ler için teşekkürler Gülümseme ancak konu salt bununla sınırlı değildi. Hack bölümlerine tanıtım videoları konulmasıyla ilgili düşünceleriniz nedir?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi