Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Sizce En Çok Fanı Olan Karakter?

Bu konu; 10 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Juan Diaz
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Selamlar Size Uzun Zamandır Merak Ettiğim Bir Soruyu Sormak İstiyorum.
Sizce En Çok Fanı Olan Karakter Kim(Tsubasa Hariç)?
Diego Armando Maradona - Juan Diaz
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Bence Japonlar içerisinde Hyuuga Kojirou en fazla fana sahip CT karakteridir. Yabancılarda ise bence en fazla seveni olan isim Schneider olsa gerek. 

Nettou Special çevirisini yaptığım sıralarda çok eski bir Captain Tsubasa karakter popülarite oylamasına tesadüf etmiştim. O listeye bakınca en sevilen karakterin (Tsubasa hariç demişsin) Misaki Tarou olduğunu görüyoruz. 

https://captaintsubasa.fandom.com/wiki/C...ll_results

...
Güzel konu, düşüncene sağlık.  Güzel
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Teşekkür Ederim Gülümseme
Diego Armando Maradona - Juan Diaz
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Bayağı zamandır bu forumdayım ve görünüşe göre Misugi en fazla hayranı olan karakter. Hatta Tsubasa'dan bile daha çok seviliyor olabilir. Hem iyi kalpli olmasıyla hem oyun zekâsıyla hem de kalp hastalığına rağmen gösterdiği harika ötesi mücadeleyle benim de hayranı olduğum karakterlerden biridir.
[Resim: kojiro-hyuga_685822_m.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
bence matsuyama.ya benim çevremdekiler sadece yeni animeyi izlediği için matsuyamayı seviyorlar yada matsuyama gerçekten sevilen bir karakter
[Resim: YEEozM.png][Resim: YEEEfh.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Bir sürü insan, Captain Tsubasa'yı sadece 1983 animesini olarak izledi ve bildi. 

Hyuga

İlk seride Tsubasa dışında en çok güçlü olmasıyla, ilk başlarda acımasız kötü biri görünüp sonradan hikayesini anlayınca böyle olduğunu, Tsubasa'yı yenmesi ve o 23 bölüm süren maçlardan sonra Kojiro Hyuga'ya büyük bir sempati duyulmuştur.

Misugi

Aynı şekilde Misugi'nin de çok acıklı bir hikayesi vardı. Kalp hastalığı. Bu yüzden ve futboldaki yeteneğiyle, neredeyse Tsubasa'yı yenecek olmasıyla Misugi de izleyicileri çok büyülemişti.

Wakabayashi-Wakashimazu

Kaleci olarak ise Genzo Wakabayashi bir sürü kişiyi sevdirdi ve bir sürü insanı kaleci yaptırdı, kaleciliği sevdirdi. 
Wakashimazu'yu da atlamamak lazım. Wakabayashi kadar olmasa da oda çok sevildi ve kimilerinin en çok sevdiği oldu.

Taro Misaki

Tsubasa ile altın ikili olan Misaki, haliyle bir sürü insanın da sevildiği kişi oldu. Karakteri çok iyimser, oyunu harika olduğu için ve Tsubasa ile beraber attığı golle Misaki'de bir sürü kişinin hafızasına kazındı.

Zamanında Captain Tsubasa Road to 2002 serisi Yumurcak TV'de yayımlandığı için Japon karakterler dışında:

Schneider

Captain Tsubasa'yı sadece anime olarak izleyenler için, Japon oyuncular harici en sevilen oyuncu Schneider olmuştur. Wakabayashi gibi muhteşem bir kaleciye rahatça attığı goller, Fire Shoot'u, karizması, karakteri, hikayesi, oyunculuğu gibi sebepler Schneider'ı sevdirdi.

Onun dışında Schneider kadar olmasada Juan Diaz ve Carlos Santana gibi karakterler de pek çok kişinin ilgisini çekti.

Manga olarakta:

Natureza ile Levin'in çok sevildiğini gördüm.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Ct2 deki en iyi takım müziği sizce hangisi H.Kojiro 9 1,346 18-01-2020, Saat: 16:54
Son Yorum: Makoto Soda
Sizce Kaptan Tsubasa' nın en hırslı oyuncusu kim? Combi Play 17 4,733 18-01-2020, Saat: 16:40
Son Yorum: Makoto Soda
Genel olarak Captain Tsubasa karakter sesleri H.Kojiro 10 2,373 01-02-2017, Saat: 01:59
Son Yorum: Yamcha

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
xdq (Dün, 15:05)

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi