Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Kaptan Tsubasa'nın Uluslararası Gençler Şampiyonluğu Konuşması (Türkçe Altyazılı)

Bu konu; 3 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : knighTeen87
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Final maçında Almanya'yı 3-2 yenerek Fransa'da düzenlenen U-16 Uluslarası Gençler Şampiyonası'nı (International Jr. Youth Tournament) kazanan Tsubasa'nın şampiyonluk konuşmasını dinliyoruz.

PS1'e çıkan Captain Tsubasa J: Get in the Tomorrow'un anime ara sahnelerinden alınmıştır. Oyun PS1 dönemine ait olduğu için videonun çözünürlüğü maalesef hayli düşüktür.

Altyazı bana aittir, hatam varsa da affola...

[Resim: 1274.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Altyazı konusundaki çalışmaların çok başarılı. 
Eline sağlık +Rep
Gamecube oyunu konusunda bir rehber yapacaktın takip edemedim paylaştın mı yoksa kaldı mı öyle?
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Çeviri gayet hoş olmuş bazı yerlerde çok ama çok ufak sıkıntılar var ama anlatmak istediği şeyi verdikten sonra problem yok.
Eline sağlık usta.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
[Resim: 1274.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa Shin Serisi Türkçe Altyazılı İndir Karl Heinz Schneider 20 1,454 04-02-2023, Saat: 21:15
Son Yorum: theoden61
Captain Tsubasa Shin Serisi İzleme Etkinliği Karl Heinz Schneider 99 2,101 04-12-2022, Saat: 13:22
Son Yorum: Karl Heinz Schneider
Kaptan Tsubasa Shin Serisi Altyazı İndir Bütün Bölümler AlphaT®.NET 14 1,576 11-03-2022, Saat: 15:20
Son Yorum: kiyuk
Hyuga ve Wakabayashi Yumruklaşıyor (Türkçe Altyazılı) knighTeen87 8 438 23-06-2021, Saat: 09:29
Son Yorum: Karl Heinz Schneider
Captain Tsubasa Shin Serisi (1989) Türkçe Altyazılı İndir (Kapitanfansub) Cruijff 5 3,071 01-06-2020, Saat: 19:47
Son Yorum: Loreyens

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi