Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

CT2 Oynama Etkinliği

Bu konu; 321 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Karl Heinz Schneider
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sao Paulo 3-2 Palmeiras 

SAO GOL: Tsubasa (Babington) - Tsubasa (Gil) | Tsubasa (Gil)
PAL GOL: Ney | Toninho
[Resim: kojiro-hyuga_685822_m.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@Tapates

3 gol mü atabildin sadece?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Evet. Tsubasa nedense formsuzdu, onunla daha fazla gol atacaktım ama olmadık yerlerde enerjisi gitti maalesef. Ona orta açtığımda top çoğunlukla alçaktan geldi. Hatta bir kanattan gönderilen top Tsubasa'ya alçaktan gelince diğer kanada pas attım, biraz top sürdükten sonra yine orta açtım ama bir türlü havadan gelmedi. Vole vuruşuyla da kaleyi yokladım ama top direğe çarptı ya da kaleci tokatladı, öyle işte. Yenilgi almadığımıza şükredelim, galibiyet galibiyettir.  Dil Çıkarma
[Resim: kojiro-hyuga_685822_m.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@Tapates

Topun istediğin gibi gelmemesi, olup olmadık yerlerde enerjinin boşa gitmesi harbiden insanı sinir ediyor
Güzel
Ama dediğin gibi galibiyet galibiyettir. Ve seninde dediğin gibi "ilerki maçlarda daha çok şansızlık olacak"
Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@Genzo21 @Tapates @YiğitTR @AlphaT®.NET

--------------------

Sao Paulo 5-4 Santos

SAO GOL: Gil [Kaçan P Direk] - Gil (P) - Gil (Tsubasa) | Tsubasa (Lima) - Tsubasa (Lennart) - Tsubasa (Dottil)

SAN GOL: Zagalo - Zagalo | Dircil - Zagalo

Maçta 2 tane direkten dönen (birisi penaltıdan) topum var. Direk benim kaderim. Neyse ki bu maç Marini, Zagalo'nun volesini çizgiden çıkardı.

--------------------

Maçın 5-4 bittiğine bakmayın. Çok zorlanmadım. Sadece şansızlıklar beni bitirdi. 2 tane direğim var. Bir pozisyonda kaleciyi yere düşürecek fakeyi attım. Ama fake'nin gittiği yer çok saçmaydı. Ben topu kornerin tam köşesinden kalenin önüne düz ortaladım ama fake attığım yer penaltı noktasının oraya kaydı. Tahamata ile kaleciyle karşı karşıya kaldığım için mecburen fake attım ve onlar topu kaptı. Yani böyle. Gil'le hattrick yapacaktım ama bu şansızlıkla yapamadım.

Bu arada, bu maç sonrası seviye hiç yükseltilmeyebiliyor. Sadece 1 veya bir kaç oyuncunuz seviyesi artıyor. Veya hiç artmıyor. Yani bu maç önemli. İyi oynayın. Benim Tsubasa, Gil ve Tahamata'nın özellikleri arttı. Babinton varken niye Tahamata artıyorsa artık... İşte oda benim şansızlığım. Neyse bir sonraki maç final. Herkese kolay gelsin.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Sao p.4 Fuliminese1
Sao Gol: Tsubasa Tsubasa(Palatton) Tsubasa Gil(Tahatama)
Ful Gol: No.9
Stefan levin
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa IV: Pro no Rival-tachi Oynama Etkinliği ScoUnk 468 7,877 23-11-2023, Saat: 22:17
Son Yorum: Makoto Soda
Captain Tsubasa 5: Hasha no Shōgō Campione Oynuyoruz Etkinliği ScoUnk 243 3,803 05-04-2023, Saat: 21:25
Son Yorum: ScoUnk
Captain Tsubasa III: Kotei no Chosen oynuyoruz etkinliği ScoUnk 232 4,276 15-05-2022, Saat: 17:05
Son Yorum: Karl Heinz Schneider
CT1 Oynama Etkinliği Karl Heinz Schneider 144 2,792 27-02-2022, Saat: 10:47
Son Yorum: Tsumax
Captain Tsubasa 2: Super Striker Oynuyoruz Etkinliği! ScoUnk 273 5,152 20-12-2021, Saat: 20:03
Son Yorum: Tsumax

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi