Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

CM / FM Serüveni

Bu konu; 115 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : ScoUnk
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
@ScoUnk Lige güzel bir giriş yapmışsın ama seninde dediğin gibi klasik cm03/04 olayları sezon sonlarına doğru saçma gol yemeler , sakatlıklar , takımın gitgide daha zor maç kazanması ve rakiplerin farklı galibiyetleri gibi nedenler oyunu zorluyor.
Ben yapmış olduğum FM 2005 Trabzonspor kariyerinden hemen sonra CM 01/02 başlamıştım. Fenerbahçe ile 2 sezonu bitirdim.Ben açıkcası 03/04'ü bu zamana kadar pek oynamadım.Herkes gibi benimde efsanem 01/02'dir. Bu oyunun havası bana her zaman bambaşka gelir. Nedensizce mutluluk veriyor. Kariyere başlarsan ve bir de 01/02 efsanesi olursa yine zevkle takip ederim. Sen yeter ki kariyer yap benim için sürüm veya oyun farketmez.Menajerlik oyunlarının yeri benim için yeri her zaman ayrıdır.
[Resim: GxL9GX.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@Makoto Soda

CM 03-04'te Euro 2020'nin de gazıyla yine bir milli takım serüveni yapasım var. Dil Çıkarma

Oyunu bir süre milli takım olarak kısa maceralar şeklinde oynayacağım bundan sonra.

Şöyle Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, İsveç gibi baş altı takımlardan birini alıp ilerleyeyim diyorum. Önereceğin bir milli takım var mı benim aklıma gelmeyen?
[Resim: hS4iDOk.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@ScoUnk Kusura bakma siteye girmeye pek fırsatım olmadı yeni gördüm. Öneri olarak Danimarka , Romanya , İrlanda gibi ülkeler olabilir. Saydığın ülkelerde olabilir. Seni Sırbistan'ın başında görmek isterim. Yugoslavya'dan beri takip edip sevdiğim bir milli takım olmuştur. Her zaman ki gibi karar senin Gülümseme Takipteyim.
[Resim: GxL9GX.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@Makoto Soda
Danimarka'yı seçtim. Kadroyu kurdum ve Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde son 2 maçı yaptım.

[Resim: EVI30.png]
[Resim: EV5gY.png]

İlk maçı kazandım, ikinci maçı 2-0'dan 3-2 kaybettim. Baktığımda Bosna ilk maçta da Danimarka'yı yenmiş. Dil Çıkarma Ama gruptan 1. olarak çıkıp turnuvaya katıldık, bakalım orada neler yapacağız.

[Resim: EVxQq.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
bosna nasıl gurbtan çıktı
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@Robert lewandowski

Gruptan çıkmadı, playoff'lara kaldı.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla