Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

CT 2 Power of Toho Hack Projesi

Bu konu; 24 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : captainmisugi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar; hack oyunu yapmak isterim, hack oyunlarına bayılırım kısacası hack oyunlarına HASTAYIM. Forumumuzda oynamadığım hack oyunu yoktur.
Ama küçük bir sorun var, ben hack oyunu yapamıyorum :( Nasıl yapılacağını bilmiyorum. Hack oyunu yapmaya zamanım da yok :( dersler, ödevler vs. derken hack oyunu yapmaya zaman kalmıyor. Bari siz bunu benim için yapın. İtiraf etmeliyim ki sitemizde muhteşem hack oyunu yapan kişiler var. Onlar eminim bana yardım edeceklerdir. İşte projem:

" Nankatsu takımı Tsubasa sayesinde Ulusal Kupa Finali'ni 4-2 kazanır ve Şampiyonluk Bayrağı'nı şehirleri Nankatsu'ya götürmeye hak kazanırlar.Bu arada Hyuga ve Wakashimazu başarısından dolayı Tsubasa'yı tebrik eder.Derken birisi Tsubasa'ya bağırır.Tsubasa arkasına döner ve çok şaşırır.Toho Gakuen koçu Bay Kitazume'yi görür.Bay Kitazume,Tsubasa'ya Toho'ya gelmesini ve takım kaptanı olmasını teklif eder.Ishizaki ve Misaki de bunun çok heyecan verici olduğunu,sonunda birbirlerine karşı oynabileceklerini söyler.Tsubasa bu teklifi iyice düşünür ve Toho Gakuen'e gitmeye karar verir. "

İşte hikayem bu.Umarım yardımda bulunursunuz.Sadece fikrin benden çıktığını belirtmeniz benim için yeterli.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Takımda Sorimachi , Wakashimazu , Sawada ve Hyuga varken üstüne birde Tsubasa katılırsa , vay diğer rakiplerin haline Gülümseme

Bence ulusal turnuva için bu takım ziyadesiyle güçlü olur .
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Güzel senaryo, not defterine aldım Gülümseme
Şu an bi arkadaşı paspas etmek için yaptığım çalışma ve TsubasaTR Özel Karşılaşma projesi var onlar bitince buna başlarım madem senin zamanın yok biz yapalım. Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Gerçekten çok teşekkür ederim Barış Abi
Bu arada devamını da yazıcam
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Hayırlı Olur İnşallah (Mert) Kardeş Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
İşte devamı: (Kick Off'a bastıktan sonra)

" Ulusal Kupa'yı kazanmak Tsubasa'nın büyük bir hayaliydi. Bu hayalini finalde Meiwa'yı yenerek gerçekleştirdi. Bu olaydan sonra Tsubasa, Toho koçu Bay Kitazume'den teklif aldı. Aynı teklif Meiwa FC kaptanı Kojiro Hyuga'ya da geldi. İkisi de bu teklifi kabul etti ve Toho Gakuen yolculukları başladı.
(Güneşli, sıcak bir gün) Tsubasa Ozhora liderliğindeki Toho takımı antrenman yapıyor... Tsubasa ve Hyuga, Toho'ya geleli üç yıl oldu... Bu üç yıl boyunca Toho takımı hep zafere ulaştı. Taro Misaki liderliğindeki Nankatsu takımı, Tsubasa'nın gidişinden sonra büyük bir krize girdi.Ama hızlı bir forvet oyuncusu okullarına geldi. Eski Otomo forveti Shun Nitta !! Nitta, üç yıl boyunca sergilediği performans ile gönüllerde taht kurdu. Tabi Misaki de kendi oldukça geliştirdi.Artık yepyeni bir şutu var !!!

Ishizaki: Misaki, bana özel şutunu gösterir misin ?
Misaki: Tabi Ishizaki !!
(Misaki şutu çekmeye hazırlanır.Arkada açık mavi bir perde çıkar. Misaki topa tam vurduğu anda her yer aydınlanır şutun nasıl olduğu görünmez. Daha sonra gol olur ve herkes etkilenir.
Misaki: İşte bu benim ..... şutum !
Ishizaki: Vay canına !
Misaki: Bu sene Nankatsu şampiyon olucak !!!
Diğer herkes: EVET !!!

Bu kadarı başlangıç için yeterli sanırım. Yeterli değilse söyleyin devamını seve seve yazarım !
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsu 1 Hack üzerine soru byzon 1 138 10-12-2023, Saat: 17:49
Son Yorum: Kikipirmansah
Tecmo cup soccer game Lucas hack exend 1 67 02-09-2023, Saat: 16:18
Son Yorum: exend
Hack Paketi Yapmak? ジャイロメ59 39 5,437 22-08-2023, Saat: 10:37
Son Yorum: Tsu-Kun34TR.
Flame Thunder(Uzun Zamandan Sonra Yapacağım Büyük Hack) Güncelleme Konusu ジャイロメ59 171 14,015 12-07-2023, Saat: 14:29
Son Yorum: yuixlsega
Captain Tsubasa 2 NES Crazy Striker EmrE Turkey Cup Hack By Crazy Striker 2017 Crazy Striker 69 7,806 02-07-2022, Saat: 09:48
Son Yorum: Memo Matsuzaza

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi