Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa SEGA-CD Tam Çözüm

Bu konu; 64 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Makoto Soda
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evet arkadaşlar Tsubasa'nın en sevdiğim oyunu olan SEGA-CD için yapmış olduğum bir tam çözüm. Tam çözüm olmasa da bir rehber, takımlar ve oyuncular hakkında bilgi verici bir çalışma oldu.Uzun zamandır yapmak istediğim bir işti.Fakat sınavlara hazırlandığım için sürede daraldığından  3-4 günlük kısa bir sürede ancak bu kadar oldu.Bu oyunu hiç oynamamış veya 1-2 kez bitirip uzun zamandır oynamamış arkadaşlar için yararlı olacağını düşündüm.Her Tsubasa severin oynaması gereken bir oyun bence en azından bir kere dahi olsa bitirmesi gerektiğini düşünüyorum. Herkese bol sinematikli bol eğlenceli anime tadında iyi oyunlar diliyorum.
Bu tam çözüm bizzat kendi tarafımdan BÜYÜK TSUBASATR.NET AİLESİ için hazırlanmıştır.Çevirilerde ve çözümde hatalarımız olabilir şimdiden affola.

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler

[Resim: GxL9GX.jpg]
Yukarı Çık Cevapla
Makoto Soda'nın numarası ve senin açtığın 7. konu. Soda'ya yakışır bir konu olmuş.  Süper
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Psp'de Sega Emülatörü ile oynuyordum
Şuna bir çeviri gelse direk oynarım ama ilk seri olduğu için senaryo hep aynı
Meiwa,Furano gibi takımlarla oynamak güzel de Musahsi'yle oynayamıyorduk öyle hatırlıyorum
Eline sağlık güzel bir çalışma olduğuna şüphem yok okuduktan sonra da yorum yazacağım
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@Jun Misugi Evet Onur doğru hatırlıyorsun ne yazık ki Misugi ile oynayamıyoruz. Nankatsu,Meiwa,Toho ve Furano ile oynayabiliyoruz.
@"Karl Heinz Schneider^" İyi yakalamışsın ben hiç dikkat etmedim Gülümseme
[Resim: GxL9GX.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@Jun Misugi Musashi olmayıca oyun yapımcılarının ümüğünü sıkmak üzere sefere çıkmıştı. İlgili makamları bulabildiyse gerekeni yapmıştır. Bir SegaCD Hacki ile bu açığı kaparız kardeşim  ;)

Bu oyunu oynadığım zaman dilimi, 8-9 sene öncesiydi. CT-2 den sonra keyif veren bir oyundu. Çok kısa sürmesi moral bozucu, sinir harbine neden olmuştu.
El emeğine sağlık kardeşim. Ben de indirip bakacağım  ;)
      2007-2010 Webmaster
          2010-2013 Forum Görevlisi
2013-2014 Admin
         2014-2017 Emekli yönetici
2017-2020 Admin
            2020-         Danışman yönetici

[Resim: HeNriS.png]
Delilik öyle kolay olmuyor, ben yıllarımı verdim 
DjBaşkan | AlphaT®
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@Makoto Soda

Abi bu arada Soda değil Souda olmayacak mı doğru yazılımı?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Ct5 Tam Çözüm [TsubasaCan] SvChatos 46 8,135 14-03-2024, Saat: 22:35
Son Yorum: bykaya
Captain Tsubasa Oyunlarının Tam Çözümleri SacMisaki 12 2,522 11-01-2024, Saat: 17:28
Son Yorum: coderturk55
Captain Tsubasa PS-2 Tam Çözüm misaki_furkan 29 8,594 09-01-2024, Saat: 17:58
CT 3 TAM ÇÖZÜM AlphaT®.NET 39 8,009 24-12-2023, Saat: 15:21
CT 4 Tam Çözüm AlphaT®.NET 32 5,621 10-12-2023, Saat: 10:26
Son Yorum: bykaya

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi