Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

CT2: Final Evolution'da En İyi Turnuvaları Dizelim Mi?

Bu konu; 9 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Karl Heinz Schneider
Anket Başlığı: CT2: Final Evolution'da Aynı Etkinliği Yapalım Mı?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Evet
83.33%
5 83.33%
Hayır
16.67%
1 16.67%
Katılımcı sayısı: 6 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herkese merhaba, iyi forumlar dilerim. Önceden Super Striker'da 1. Turnuvadan 6. Turnuvaya kadar en iyi kadroları dizmiştik. Sizin de fikirlerinizle kadroyu değiştirerek daha güçlü hale getiriyorduk. En sonunda da oyunun en iyi kadrosunu tamamen sizlerin oylarıyla seçmiştik. Bence güzel bir etkinlikti. Peki bunların aynısını Final Evolution adlı hack içinde yapalım mı? Bu hacki seçme sebebim, Super Strikera benzemesi ve çok sevilen ve oynanan bir hack olması. Karar sizin.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
olur dostum iyi bir düşünce aslında
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@Genzo21

Ankete de katıl dostum çünkü "Hayır" seçeneği de çıkabilir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@"Karl Heinz Schneider^"

Katıldım dostum ;)
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@Genzo21
Şu anda 4 kişi evet demiş. O yüzden Final Evolution'da da en iyi turnuvalaır dizicez. Ben bi yemek yiyip geleyim ilk turnuvayı atarım  Güzel
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@"Karl Heinz Schneider^"

Olur dostum, afiyet olsun
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa 2 Vol II Final Evolution Şifrelerim :) Claudio Meon 40 5,277 28-01-2023, Saat: 22:39
Son Yorum: kurtgeliyor33
CT2 Final Evolution'ın Alternatifli En İyi Kadrosu [2] (SİZLERİN OYLARIYLA) Karl Heinz Schneider 13 923 06-09-2020, Saat: 18:22
Son Yorum: Karl Heinz Schneider
CT2: Final Evolution'ın En İyi Kadrosunu Kuruyoruz! [2] (SİZ OY VERECEKSİNİZ) Karl Heinz Schneider 12 985 06-09-2020, Saat: 17:36
CT2 Final Evolution'ın En İyi Kadrosu (SİZLERİN OYLARIYLA) Karl Heinz Schneider 19 1,203 03-09-2020, Saat: 17:50
CT2 Final Evolution'un En İyi Kadrosunu Kuruyoruz! (SİZ OY VERECEKSİNİZ) Karl Heinz Schneider 7 681 31-08-2020, Saat: 21:32

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi