Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

CT2 OFFICIAL NEW BRAZIL SECRET PLAYERS VS FULL ALLSTAR PLAYERS HACK

Bu konu; 5 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : RamonVictorino
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İyi Bayramlar herkese,youtube da bu videoyu gördüm.CT2 Yeni brezilya gizli oyuncuları all stara karşı.Brezilya'da dottil,pele vs var.Brezilya'nın forma rengi de çok güzel videodaki oyunda.Maalesef bu oyunu oynayan Tom Ferreira link paylaşmamış.Nette hiçbir yerde yok oyun.Yorumlarda birisi link atmış ama maalesef videodaki oyun değil.Rica etsem birisi bu hacki videodaki oyuncu güç değerleri,forma renkleri vs birebir aynısını yeniden yapabilir mi ?

Teşekkürler

Oyun video linki: https://www.youtube.com/watch?v=T2zTn8S9t6o
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Hack bilgim %1 olduğu için ben yapamam. Başkasının da yapacağını sanmıyorum. Ama buna benziyen bir hack var. Hackte Sao Paolo yerine Flamengo, Japonya yerine Brezilya'yı yönetiyoruz. Bunu oynayabilirsin. Link:

https://tsubasatr.net/konu-captain-tsuba...reign.html

Hack Japonca'dır. Ama oynarsın, zaten videoda ki hackte Japonca. Bende bu hacki Türkçe bir şekilde hazırlamaya çalışıyorum ama çok zamanımı alır.

Umarım yardımcı olabilmişimdir...
Sanada iyi bayramlar.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Hackteki birçok şey çok rahat bir şekilde yapılabilir
hatta forma renkleri,yakın görünümler,kadrolar gibi özellikleri eklemek 20 dakikayı almaz.
90'lı enerji sistemleri gereksiz ama isteyen olursa onları da dengeler bir şekilde oyuna uydurabilir yani.
Ama...
Birçok kez dile getirdiğim gibi piyasada reklam ve şov amaçlı sayısız video var
Zaten insanlar da kendileri oynamayınca kızgınlıklarını dile getiriyorlar dislike sayılarından anlayabilirsiniz.
Böyle videolara çok itibar etmeyin
CT-2 Hack Nasıl Yapılır? video serilerini izleyin çok daha güzel hackleri yapabilirsiniz
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Brazil Foreign hack 3 defa bitirdim.Güzel oyundu  hakikaten. Sırasıyla flamango-toho-brezilya takımlarını kontrol ediyoruz.Enerji çok az gidiyordu oyuncularımızda.Oyunun en kötü kalecisi yani ilk takımın kalecisi zaman zaman özel şut kurtarıyordu.Bu bana abartı gelmişti mesela.Onun dışında orjinal bir hack.Benim dediğim oyun galiba 1 ya da 2 maçlık.Profesyonel birisi yapabilir tekrar bence.

@Jun Misugi bence sen yapabilirsin çok rahat bu hacki.Boş zamanında yapabilirsen çok iyi olur hocam.Pele,dottil vs gibi oyuncular var.Bir de forma renkleri,schesterin pas kesme özelliği vs falan güzel oyunun.Pelenin cyclone şutu orjinal.Tsubasanınkinden daha güçlü bir şut.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
indirebilirsem merak ettim eline saglık şimdiden =) hay allah bende hack oyun yapıpı paylaştın sandım mesajı silmeyi de bilmiyorum Dil Çıkarma
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
güzel Yupi
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsu 1 Hack üzerine soru byzon 1 138 10-12-2023, Saat: 17:49
Son Yorum: Kikipirmansah
Tecmo cup soccer game Lucas hack exend 1 67 02-09-2023, Saat: 16:18
Son Yorum: exend
Hack Paketi Yapmak? ジャイロメ59 39 5,436 22-08-2023, Saat: 10:37
Son Yorum: Tsu-Kun34TR.
Flame Thunder(Uzun Zamandan Sonra Yapacağım Büyük Hack) Güncelleme Konusu ジャイロメ59 171 14,012 12-07-2023, Saat: 14:29
Son Yorum: yuixlsega
Captain Tsubasa 2 NES Crazy Striker EmrE Turkey Cup Hack By Crazy Striker 2017 Crazy Striker 69 7,805 02-07-2022, Saat: 09:48
Son Yorum: Memo Matsuzaza

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi