Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Milli maclarda kullanılan sutlar klup maclarında neden kullanılmıyo

Bu konu; 6 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : JunMisugi14
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bana biraz degisik geldi yazayim dedim merak ediyorum ornek olarak raiju sut sky dive shot
Young Noble Field
Eski Nick : JunMisugii
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Şimdi oyuncular o özel şutları deneyerek, çalışarak buluyorlar. Daha kulüp takımlarında iken o şutları keşfetmediler. Mesela Road to 2002'de Japonya, İtalya - Arjantin - Fransa - Almanya'yı yenerek kupa kazanıyor. Ve Hyuga o maçlarda sadece Kaplan Şut vurabiliyor. Ancak ilerleyen zamanlarda Hyuga, Koç Kira'nın verdiği, normal futbol topunun 3 katından ağırlıklı bir şutla çalışarak yeni bir Kaplan Şutu çıkarıyor. Yani daha kulüp takımlarında o şutları keşfetmediler.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Evet Carlos Santana'nın dediği gibi o zamanlar özel şutlara sahip değillerdi.
[Resim: GxL9GX.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
rajiu sut söyle ortağa çıktı

Hyuga taçiler (kazauo masouo) sado(ne alaka bilmiyorum) jito misaki bu 7 oyuncu atilir ve wakasaimazu ise wakabayashi'nin yedeği olaçağı için ayrlıryor.
Tayland vs japonya maçında japonya çok zorlanıyordu
4-5 falan alıyorlar neyse konuya dönelim
Hyuga maki adında bir kızla tanışır ve makinin vezybol topu ile attığı bir şuta çok etkilendi bunu futbolda uyugladi ve takima geri dondu
Not: bunları reggina vs barcelona macı yani onur abinin tuyolarında gördüm bazi yerleri atladıysam kusura bakmayin.
Stefan levin
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Onları biliyoruk zaten ve santana sen mangayı okumadınmı cunku rsiji sut road to 2002 den once world yput keşfediliyor Gülümseme
Young Noble Field
Eski Nick : JunMisugii
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@JunMisugi14 

Sadece örnek vermek için söyledim o kadar takılma. Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Japonya Tsubasa varken neden yenilmiyor Misaki59 6 1,014 09-06-2021, Saat: 23:58
Son Yorum: RedMellow
Japonya Milli Takımı Savunma Hattı Combi Play 5 1,669 20-03-2014, Saat: 00:29
Son Yorum: TheSpeeder

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi