Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Jetherio vs Souda (CT2)

Bu konu; 20 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Karl Heinz Schneider
Anket Başlığı: Jetherio vs Souda
Jetherio
Souda
[Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Makado souda veriyorum oyumu
Stefan levin
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@levin44

Ankete katıldığın için de sağ ol. Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Yok kardeşim kızmadım ki normal mesaj attım. Sadece kodlar üzerinden örnek verdim. Herkesin görüşüne saygımız sonsuz ben sadece özel pas için yazdım. Zaten herkes aynı görüşte olacak diye bir şey yok. Yanlış anlaşıldıysam kusura bakma.
[Resim: GxL9GX.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@Makoto Soda

Asıl sen kusura bakma abi ben abarttım. 

Verdiğin kod bilgileri için teşekkür ederim. Normalde Souda'nın özel pasını o kadar iyi bulmazdım, boş yerlere atardım. Bazen risk alarak biri iki kişinin üzerinden atarak risk alırdım. Senin sayende artık daha rahat kullanacağım. Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Japonya milli takımıyla oynarken Tsubasa'nın değerleri Soda'dan daha fazla olduğu için hemde level olarak önde oluyor. O yüzden Tsubasa'nın pası daha güçlü olarak gözüküyor Gülümseme Ben hiç çekinmeden Sodayla pas atarım çünkü onun pası geçmezse diğerlerininki zaten geçmez en azından ben böyle düşünüyorum tabi bi de Tsubasa var Gülümseme
[Resim: GxL9GX.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Getulio ve Souda
Getulio defanstan ziyade bir orta saha bir hücum oyuncusu gibi duruyor zaten defansif anlamda çok bir etkinliği yok Souda kadar.Topu aldığı gibi Drive shot'u çekmesi de Toninho gibi.
Souda ise Tatsunami için Nakanishi'den daha önemli Razor pas ve razor tackle ile hem ofansif hem defansif oynayarak takımı için adeta kurtarıcı.
Youtube serilerimi izleyenler Souda'yi ne kadar çok sevdiğimi bilirler
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Jitou mu Souda mı? [CT2] Hikaru Matsuyama 24 2,707 16-02-2017, Saat: 17:23
Son Yorum: Hikaru Matsuyama

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi