Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Rise of New Champions:Konuşma Başlığı(Oyunla alakalı gelişmeler)

Bu konu; 246 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Jun Misugi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Direk TL karşılığı olarak fiyat verilmiyor genelde 370 tl falan olur yoksa Gülümseme yıllardır oyun alıyorum ama 400 TL ye yakın bir oyun görmedim steam de sadece ek paketti falandı filandı cümbür cemaat paket olarak alırsan oyunu çok ünlü firmalarda 400 tl yi geçiyor(AC serisi, Bethesda oyunları, Rockstar vs.) onun dışında düz oyun fiyatı genelde uygun oluyor. Üstelik sık sık indirimlerde oluyor. Bu arada uygundan kastımda göreceli tabi. ama 50 euronun TL karşılığıda olmaz bence. olursa bir ilk olucak demektir=D tahminimce düz oyun fiyatı steam de 190 ile 290 arası olur..

Tabi ben bu dediklerimi Steam"a göre aktardım. Konsol olayını hiç bilmiyorum orada steam den pahalı olabilir belki...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
PS4 Store'de oyununa göre fiyatlandırma yapılıyor.İlk çıktığı zamanlar baya tuzlu daha sonra indirim hatta bedavaya bile oyunlar oluyor
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Doğrudur ps konusuna sen daha vakıfsın. Steam platformunda da öyle önce pahalı oluyor ama daha sonra düşüyor indirimler ile vs. ama genede düz sürümün fiyatının 370 TL gibi uçuk bir rakam olacağını düşünmüyorum düşünmek istemiyorum=D. umarım yanılmam ve ucundan köşesinden bu lüksü yaşamak isteyen her Tsubasacı oyunu satın alarak oynar Gülümseme

EDİT: Umarım kurnazlık edip etten püften her bir halta DLC ekleyip uçuk fiyatlar ile satışa sunmazlar ve DLC ler Brancoss, Katalonya gibi yeni takımların story modları ile iligi çıkar.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Standart Sürüm 50 Euro olarak gözüküyor. Steam zamanlarında biraz daha düşeceğini düşünüyorum ben de. Bu Pc için. Birde Ps4 Fiyatına Bakalım O da ikinci resimde belirteyim.

[Resim: 0iJsm8.jpg]

Ps4 Fiyatı ile ilgili şöyle bir resim buldum

[Resim: FqfN33.png]

249 Aed yani Arap Emirlikleri Dirhemi ne eder? 459,36 TL eder. Bu bilgiyi de buraya koyalım
      2007-2010 Webmaster
          2010-2013 Forum Görevlisi
2013-2014 Admin
         2014-2017 Emekli yönetici
2017-2020 Admin
            2020-         Danışman yönetici

[Resim: HeNriS.png]
Delilik öyle kolay olmuyor, ben yıllarımı verdim 
DjBaşkan | AlphaT®
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
daha da ucuzlar umarım. Bilgiler güzel.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Video oyunlarla içli dışlı biri olarak şunu belirteyim hemen. Normalde AAA dediğimiz üst kalite oyunlar 60$ ya da Avrupa'da ise 60€ olarak çıkarlar. Bu oyun ile ilgili üzüldüğüm tek nokta Bandai Namco tarafından yapılıyor oluşu. Çünkü kendilerinin oyunları çok pahalı, tam fiyattan çıkar ve kolay kolay da indirime girmez.

Bugün baktığımda oyunun ön siparişe açıldığını gördüm. PC için standart sürümün ön sipariş fiyatı (Steam kodu olarak verecekler) 49,99€ olarak görünüyor. Fakat oyun çıktıktan sonra bu fiyat 60 olacaktır diye düşünüyorum. PS4 için ise Gamestop perakende satışçısı üzerinden 64,99€ olarak açılmış ön siparişe. Dijital sürümü daha ucuz olacaktır.

Ben bölgesel indirim yapacaklarını hiç sanmadığım için, TR fiyatının aşağı yukarı 200 TL civarı olacağını düşünüyorum Steam'de (Evet 60$ tam karşılığı yansıtmıyor yine de ucuz olacak, ama 90 TL ile çıkış yapan üst düzey yapımlar var). PS4 için ise fiyat 350 TL civarı olur. Size benim takip ettiğim çıkan en son oyunları Jump Force için fiyatları vereyim. Oyun 2019 Şubat'ta çıktı, şu an Steam fiyatı 199 TL, PS4 fiyatı 299 TL.

Oyun Steam'de birçok kere indirime girmiş ve en düşük 99,50 TL olmuş, çıktıktan 4 ay kadar sonra. Aynı tarihte PS4'te ise 179 TL olmuş. PS4 için en düşük fiyatı Nisan ayında (2020) 114 TL ile yaşamış.

Artık karşılaştırmasını siz yaparsınız aşağı yukarı.
[Resim: hS4iDOk.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa Rise Of New Champions Grafik Mod Tisbir 8 378 03-03-2024, Saat: 10:20
Son Yorum: emrhan42
CT Rise Of New Champions Turnuvası Tisbir 22 397 12-10-2023, Saat: 19:50
Son Yorum: Tisbir
Captain Tsubasa Rise of New Champions Oyununu PC'de Joystickle Oynama tsubasa_hakan 7 3,176 13-07-2023, Saat: 01:01
Son Yorum: ufuk52
[Güncellendi]Captain Tsubasa : Rise Of New Champions New Hero Rehberi. MindlessSR 41 8,857 26-04-2023, Saat: 10:54
Son Yorum: migves
Rise of New Champions : Analyze ve Double-Bladed Razor şut rehberi MindlessSR 1 1,055 18-02-2022, Saat: 13:37
Son Yorum: Natureza The Best

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi