Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Joker,Gordon'u Kaçırıyor-Batman Arkham Asylum 2.Bölüm(Türkçe Altyazılı)

Bu konu; 3 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Jun Misugi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Batman Arkham Asylum da Joker’in peşindeyiz.Ama Joker uyanık ve adamlarını sürekli üzerimize yolluyor.
Joker,Memur Boles’u kandırarak içeri sızmış ve adamlarını içeri aldırmış.
Ayrıca Gordon’u kaçırarak kendini adeta sigortalatmış.Barbara’ya(Oracle)acı haberi vermek bize düşer.
Joker’in asıl hedefini öğrenmek için uğraşırken kendi adamlarını Doktorlar için göndermesi hedefi yavaş yavaş netleştiriyor gibi.
Hatırlarsanız ilk bölümde mutasyona uğramış bir insanla dövüştük ve bizden çok daha güçlüydü.
Joker adamlarını bu şekilde mutasyona uğratarak şehri ele geçirmek istiyor olabilir mi?
Keyifli Seyirler

CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
abi tanitim bolmunde almanya portekiz maçını japonya kore yapmak istiyorum almanya'nın bayrağını nasıl değtırecem soylermısın
Stefan levin
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
batman oyunlarını bedava epic gameden almıştım ama oynamsdım henüz.
sen oynadıkca bende oynarım belki...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Epic game bizim zaten amcamın oğlu işletiyor.Hatta oralar önceden dutluktu.Gülümseme
şaka bir yana Batman'in PS3-PS4 için çıkan oyunları Arkham serisi olarak biliniyor.
Arkham serisinin 4 oyunu var
Asylum-City-Origins-Knight
2 oyununu geçen sene bitirdim origins'i ara ara oynuyorum knight'a daha bakmadım
Ama Arkham City gerçekten en beğendiğim oyunlardan biridir.Çünkü tüm düşmanları nerdeyse bu oyunda karşımıza çıkıyor.
Hatta onunla başlayayım dedim ama Türkçe altyazısını bulamadım hem böyle anlayarak daha güzel olur.
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Come To Beşiktaş Pes 2013 Beşiktaş Kariyeri-1.Bölüm Jun Misugi 4 1,117 10-12-2023, Saat: 19:41
Son Yorum: eristi_311
God Of War 1-1.Bölüm Efsane Seri Başlıyor Jun Misugi 5 1,510 03-12-2023, Saat: 00:37
Son Yorum: Can_dobro
Yeni Başlangıç:Yu Gi Oh Duel Links-1.Bölüm Jun Misugi 1 410 27-10-2023, Saat: 19:34
Son Yorum: Seto Kaiba
Kanun Kaçakları Red Dead Redemption 2 1.Bölüm Jun Misugi 8 103 24-09-2023, Saat: 14:52
Son Yorum: Jun Misugi
Moğolistan Arjantin Goal 3 Online Günlükleri Türkçe 15.Bölüm Jun Misugi 7 168 02-09-2023, Saat: 19:42
Son Yorum: Venüs

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi