Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Merhaba TsubasaTR üyeleri

Bu konu; 2 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Basara
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhaba arkadaşlar site kuralları gereği kendimi tanıtmak istiyorum ben Anıl şimdiden sizinle tanıştığıma memnun oldum küçüklükten beri gece 1-2 saatlerinde televizyonun başından hiç kalkmadan uyumadan Kaptan Tsubasa'yı izlerdim futbolu zaten seviyordum fakat Kaptan Tsubasa'yı izleyince dahada çok sevmeye başladım o şutlar goller çalımlar adeta beni kendine çekiyordu anlatılmaz yaşanır bilenler bilir o zamanları şuan halen internetten tsubasa'yı izliyorum o kadar seviyorum böyle bir site olması da beni mutlu etti sitede oyunlarını görünce de kendimi tutamayıp indirdim sitedeki hack yapan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum emeğinize sağlık son olarak sizde kendinizi tanıtırsanız yada tanıtmadan 2-3 şeyler yazsanızda olur en sevdiğim futbolcuları buraya sıralamak istiyorum sizde en sevdiğiniz futbolcuları yazarsanız süper olur aklımda daha çok futbolcu var ama hatırlayamadığım için en sevdiklerimi yazayım

1.Hikaru Matsuyama
2.Tachıbana Kardeşler
3.Tsubasa
4.Misaki
5.Hyuga
6.Wakashımazu
7.Wakabayashi
8.Izawa
9.Kisugi
10.Urabe
11.Takeshi Sawada
12.Taki
13.Morizaki
14.JunMisugi
15.Ishizaki
16.Schneider
17.Carlos Santana

Not; arkadaşlar normalde kafamdaki liste böyle değil aklıma gelenleri sıralayıp direk yazdım aslında aklımdaki liste daha farklı burda sadece en sevdiğim oyuncuları yazmak istedim

arkadaşlar daha var baya fakat aklıma gelenleri yazdım
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
hoşgeldin aramıza...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Hoşbuldum reyis Gülümseme

Keşke sitede sohbet yeri olsada muhabbet edebilsek Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum