Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Batı Almanya maçının ardından çıkan gizli sahnedeki ilginçlik

Bu konu; 3 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa 2 Super Striker oyununda 4 adet Gizli Sahne bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Batı Almanya maçının ardından Tsubasa ile Schneider arasında geçen konuşmadır. 

https://ibb.co/fNzvxjV

Bu görselde bu dialogun bir parçasını görmektesiniz ve burada Schneider, Batı Almanya'nın Japonya'dan 3 gol yediğini söylüyor. 

@jun Misugi
Zaten hatırlarsan bu görseli benle sen paylaşmıştın.  Güzel

Bugün bu gizli sahneyi açabilmeyi denemek için bir teşebbüste bulunduğumda ise enteresan bir durumla karşılaştım. 

https://ibb.co/KGWTPfh

Benim aldığım screenshot ise Batı Almanya'nın yarı final maçında Japonya'dan 7 gol yediğini söylüyor.  Kararsız

...

Bu enteresan durumu izah edebilecek birisi var mı merak ediyorum. Ben eminim belki birçoğunuz bu ince detayı o kadar oynamaya karşın fark etmemiştir bile.  Dil Çıkarma
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
volla hep turkçe verisyonda oynadığımız için.gerçi onda da böle 3-0 yenildik felan diyomuyduGülümseme
almanya maçı öncesi brezilyanın fransayı 3-0 yendiğini sölüyorda burlarda türkçe versiyonda öle bişe haırlamıyom.finalde başarılar felan diliyodu schneider
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Eğer sadece ara sahnenin kodunu yazıp
İzlersen 3 görünüyor.
Zhanghaijnhao hacki oynarken izleyenler bilir
Ben yorumumu yapmıştım orada izlemeyenler için
TIKLA
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Paylaştığın link'teki video'yu izledim. Orada da 5 yazıyor.  Dil Çıkarma

Senin benle paylaştığın görselde 3, benim kendi aldığım screenshot'ta 7 ve şimdi bu hack videosunda ise 5. Benim buradan çıkarırım şu şekilde o halde; burayı her açışımızda farklı bir rakam çıkacak karşımıza.  Güzel

Teşekkürler. Bunu öğrendiğim iyi oldu.
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi