Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Konnichiwa Minna

Bu konu; 2 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : MindlessSR
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herkese merhaba arkadaşlar adım Bora.17 yaşındayım ve üniversite sınavı için hazırlanıyorum.
Siteye kayıt olmayı uzun zamandır planlıyordum Onur abi daveti aracılığıyla sağolsun bu işlemi hızlandırdı.
yaklaşık 10 senedir anime izlediğimden dolayı az çok japonca anlıyabiliyorum ve Onur abi'nin Tsubasa ps2 serisinin çevirmenliğini yapıyorum.
Ct serüvenim yaklaşık 5-6 yaşlarında kuzenimin ct2 oynarken görmem sonucu başladı o zamandan beri serinin büyük bir fanıyımdır.
Futbolu çok sevmeme rağmen uğraştığım spor voleyboldur.2 sene önce okulumun sınıflar arası turnuvada öylesine oyuncu sayısını eşitlemek adına katıldığım turnuvada hocamız,maç sonrası beni okulun takımına davet etti ve voleybolu sevdirdi. şu anda takımın kaptanlığını yapıyorum.

Hobilerim:Voleybol,Futbol,Basketbol,Masa Tenisi ve Badminton oynamak,Anime izlemek,Video oyunu oynamak(klasik oyunların yanında initial d,wangan midnight,tsubasa gibi anime oyunlarını oynamayı çok severim)çeviri yapmak ve resim çizmek.

Site için gerçekten uğraşılmış emeğe saygı.Şimdiden tanıştığımıza memnun oldum.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Hoşgeldin aramıza
Üniversite sınavında başarılar doğru konu çalışma ve bol bol testlerle soru tiplerini görerek güzel bir puan akabinde tercih.çok uzun bir uğraş.Ama şu bir gerçek bir öğrencinin en güzel zamanlariçin üniversite çağlarıdır
Serideki cevirmenligin gerçekten çok güzel teşekkür ederim
Biz de memnun olduk
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Merhaba Bora Hoşgeldin aramıza. Ben Batuhan. Aramızda görmek keyif verici seni. Çalışmalardaki katkılarından dolayı teşekkür ederim. Ben de hep voleybol oynamak istemişimdir ama hiç yetenek yok : ) Tanıştığıma memnun oldum. Aramızda kalıcı olman temennisiyle... Beraberinde bu sene ki çalışman da başarılar dilerim.
      2007-2010 Webmaster
          2010-2013 Forum Görevlisi
2013-2014 Admin
         2014-2017 Emekli yönetici
2017-2020 Admin
            2020-         Danışman yönetici

[Resim: HeNriS.png]
Delilik öyle kolay olmuyor, ben yıllarımı verdim 
DjBaşkan | AlphaT®
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular