Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

UserBar Kullanımı

Bu konu; 32 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : ScoUnk
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu yönetimin yapacağı bir şey değil aslında. Bu bütün üyelerin kendi iradeleriyle yapacakları bir tercih. Ben her bulunduğum forumda olduğu gibi, burada da UserBar kullanımını tavsiye ediyorum. Hem sayfaların açılmasını hızlandırıyor, hem de kocaman bir görselden daha hoş duruyor. Elimden geldiğince yapmaya çalışırım sizin için bunlardan. Ya da kendiniz yapabilirsiniz. Örnek için imzamdakine bakabilirsiniz. Program da burada;

UserBar Generator
[Resim: hS4iDOk.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Hazıra konmayı seven bir milletiz, malumunuz. ^_^

Zaman ayırıp yapacak olursan birkaç tane Hikaru Matsuyama'lı Fanbar isterim zahmet olmazsa...
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Hea bu arada söylemeyi unutmuşum. Buradan istekte bulunurken, renkleri/rengi, görseli(ufacık veya bir kısmının görüneceğini unutmadan) ve yazıyı belirtmeyi unutmayın. Açık Ağızlı Gülümseme

@hikaru Matsuyama
Tekrar bunları belirterek yazarsan, sana yapmaya çalışırım. Ama yine de ben yaptım bir tane.

[Resim: b4u7me.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Çok şey istiyorsun. Açık Ağızlı Gülümseme

[Resim: 2ik38ec.png]

Bu görsel hoşuma gidiyor, Matsuyama-san bu şekilde Hachimakisi (Başbandı) ile çok daha karizma duruyor bana göre.
Zaten bakışları ve Hachimakisi sol tarafta yer alsa yeterli olur.

Ana renk olarak da hoş bir mavi iyi duracaktır, malum Japonya milli takım forması rengi. Açıkçası mavi tonunu ararken milli takım formalarına göz atarsan senin için de rahat olacaktır renk seçimi aşaması.

Sağ tarafa ise 松山 光 Matsuyama Hikaru ismimi yazabilirsin. Dikkat! Sadece Kanji karakterleri yazacaksın. ^_^

Sanırım ihtiyacın olan tüm bilgileri yeterli detaylıkta verdim.

Top sende. :]
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Program çok basit. Kanji desteklemiyor. Latin alfabesi. Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Hmm. O halde Toushou (Cesur Lider demek Japonca'da) olabilir.
Hatta 12 numarayı da bir yerlere ilave edebilirsen daha da güzel olur. ^_^
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi