Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Taro Misaki vs Hikaru Matsuyama

Bu konu; 4 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : MasterYoda
Anket Başlığı: Taro Misaki vs Hikaru Matsuyama
Taro Misaki
Hikaru Matsuyama
[Anket Sonuçlarını Göster]

Hatırlatma: Bu anket genel bir ankettir. Diğer kullanıcılar sizin hangi seçeneğe oy verdiğinizi görebilirler.
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu anket cidden yok mu yani? Baktım göremedim ama inşallah vardır yoksa eğer bunca yıllık biz Tsubasa sevenlere yazık Açık Ağızlı Gülümseme

Neyse,

Soru ve anket açık en yakından tanıdığımız 5 karakterden ikisi.

Bence en eşit karakterler bunlar animelerde. Yani Misaki olmasa, organ mafyaları falan kaçırsa Matsuyama hiç sıkıntı olmadan Tsubasa'ya eşlik eder. Aynı iyi karakterler, aynı ruhlar benzer tipler. Ama ortaya Eagle Şut çıkıyor o ayrı konu. Ama mangada hiç Matsuyama'ya rastlamadım. Yani üstünde durulduğunu görmedim. Mangada Bomerang Şut falan öğreniyor Misaki.

Ama yine de eşitler bence. Hatta aklıma geldi koçlar Shin Serisinde Matsuyama ve Tsubasa için aynılar kazanan Japonya Kaptanı olacak diyorlardı. Gülümseme
Sahaların Yıkım Tanrısı
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Zaten 3M diye bir şey var, numaraları olmasa birbirlerine karışacak insanlar. (Misaki, Misugi, Matsuyama) Bana göre ikisi de eşit. Ama belki Misaki bir tık daha iyidir o da şu yüzden: Misaki Fransa'da okudu değil mi? Yani oranın derslerine ayak uydurması gerek. Ben Fransa'daki futbol eğitimi gördükten sonra ağzım bir karış açık kalmıştı. Ama o sadece okullarda verilen. Bu yüzden Misaki ordan bir şeyler kapışır diye düşünüyorum ve Misaki diyorum.
岬太郎
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Hıı yaklaşımın doğru mantıklı gayet Gülümseme Peki ya Matsuyama orada eğitim alsaydı ve yanında Tsubasa olsaydı?
Sahaların Yıkım Tanrısı
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(12-09-2017, Saat: 11:08)MasterYoda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hıı yaklaşımın doğru mantıklı gayet Gülümseme Peki ya Matsuyama orada eğitim alsaydı ve yanında Tsubasa olsaydı?

İkisi de eşit olurdu. Güzel Dediğim gibi ikisi birbirlerine çok benziyor. Sadece acaba Misaki'nin öyle bir imkanı vardı, o yüzden çok az daha iyi olabileceğini düşünüyorum. Ama bir de şöyle bir şey var, Matsuyama soğuk bir semtte yaşayıp orada futbol oynuyordu. E Misaki de öyle düzenli antrenman yaptığı pek söylenemez. Keşke ikisini de seçebilseydik.
岬太郎
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Haklısın ama sanki Misaki daha önemli bir karakter Manga ve Anime için.
Sahaların Yıkım Tanrısı
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Jun Misugi vs Taro Misaki MasterYoda 2 1,199 13-09-2017, Saat: 11:47
Son Yorum: Burak71
Matsuyama vs Misugi (CT5) TsubasaNSC 2 783 29-08-2017, Saat: 08:20
Son Yorum: TsubasaNSC
Matsuyama mı Misugi mi? [CT2] Hikaru Matsuyama 27 3,051 28-08-2017, Saat: 22:50
Son Yorum: TsubasaNSC

Yönetim Ayarları