Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Golden-23 Manga - Türkçe

Bu konu; 62 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : ScoUnk
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proje zamanında yarım kalmıştı ve bu süreçte başkaları bu mangayı çevirdi. O yüzden linkleri kaldırıyorum.
[Resim: hS4iDOk.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Teşekkürler Gökhan Abi Açık Ağızlı Gülümseme

gerçekten okurken gözlerim doldu biraz Açık Ağızlı Gülümseme çok güzel olmuş yani çizimler karakterler duygulandım yani Gülümseme gerçek bir hikaye gibiydi
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Benim için Captain Tsubasa 3 ana kısma ayrılır --> 1- MANGA 2- Anime ve 3- Oyun.
Benim uzmanlık alanım ve uğraşmaktan en keyif aldığım kısım ise açık ara mangadır. O nedenle manga ile ilgili açılmış olan bu başlığa üzerine para verseler yazmadan duramazdım. ^_^

Öncelikle ellerinize sağlık indirdim, bir parça okudum, genel hatlarıyla baktım. Ufak tefek birkaç söz edicem, umarım göze batmaz. ^_^

1- Sayfaların bazıları .png bazları .jpg formatında olmuş, düzenleyen arkadaş bir sonraki sefere hepsini tek formatta yaparsa daha iyi olur, hatta en kaliteli format .png olduğu için naçizane tamamının .png formatında ayarlanmasını tavsiye ederim.

2- İngilizce'de Büyük i [İ] yoktur. Bu nedenle GOLDEN TWİN SHOOT şeklinde yazınca yanlış yazmış oluyoruz. Ufak bir ayrıntı, size kalmış...

3- Yazıları balonlar içine "sıkı sıkıya" yerleştirmek yerine 4 yönden biraz boşluk bırakacak olursanız göze çok ama çok daha hoş gelecektir. Deneyerek kendiniz de görebilirsiniz. (Shinji'nin scanleri ile kıyas ederek de aradaki farkı görebilirsiniz.)

Kolay gelsin diyorum... Epey uzun bir yola çıkmışsınız, 1+112+26+58= yaklaşık 200 kadar bir bölüm sizi bekliyor, dile kolay, umarım ilk andaki şevkinizi yitirmeden devamını getirirsiniz.

Konu manga olunca çenem epey düşer, başınızı ağrıttıysam kusura bakmayın...

Edit: Naçizane için bakınız --> http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=c...3.04115946
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
önemli degil hikaru bey Gülümseme de naçizane ne demektir anlayamadım ?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Başarılar dilerim Süper İndiriyorum teşekkürler...
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Daha İlk seri mangayı bitiremedim ama şimdi indirmeye alıcam arşivde kalmalı kesinlikle.
Teşekkürler Scounk.
[Resim: bjufg4ey.png]
[Resim: h2qg2.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
GOLDEN 23 YENİ ÇEVİRİ abdurahmanünal 46 9,044 29-01-2024, Saat: 05:52
Son Yorum: Lenib180
CAPTAİN TSUBASA GOLDEN 23 112. Bölüm Eklenmiştir [Son] AlphaT®.NET 9 1,816 21-06-2023, Saat: 19:27
Son Yorum: Madison
Captain Tsubasa Golden 23 - Hiroşima'da Barış Dileği (Türkçe) Tapates 0 137 09-11-2022, Saat: 13:30
Son Yorum: Tapates
Captain Tsubasa Golden 23 103-111. Bölümler Arası Eklenmiştir. AlphaT®.NET 3 2,329 26-10-2020, Saat: 15:51
Son Yorum: Karl Heinz Schneider
Captain Tsubasa Golden 23 101-102. Bölüm eklenmiştir. AlphaT®.NET 0 476 25-10-2020, Saat: 03:34
Son Yorum: AlphaT®.NET

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi