Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa J: Get In The Tomorrow Orijinal Oyun İçeriği (Resimler)

Bu konu; 3 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : knighTeen87
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar merhaba,

Biliyorsunuz bir süre önce sizlerle orijinal Captain Tsubasa oyunları koleksiyonumu paylaşmıştım. Elimden geldiğince de koleksiyonumu büyütmeye çalışıyorum.

PS1 için çıkan Captain Tsubasa J: Get In The Tomorrow kusursuz bir oyun olmasa da ben de inanılmaz anıları olan, benim için çok değerli bir oyundur. Orijinal oyun açısından bakarsak da nadir diyebileceğimiz oyunlardandır. Zaten ben de uzun kovalamacalar sonucu ancak Amazon'dan alabilmiştim. O yüzden internette de tam olarak resimlerini bulmak pek mümkün değildir.

O yüzden ben de orijinal oyunun resimlerini sizlerle paylaşarak özellikle CD'sinin ve kitapçığının ne kadar güzel olduğunu göstermek istedim. Zira kitapçığında harika artwork'ler var.

Bir ara da CT2'nun full resmini paylaşmayı düşünüyorum.

[Resim: 6XgZEN.jpg]

[Resim: G06vgy.jpg]

[Resim: JlRpMq.jpg]

[Resim: OLYR50.jpg]

[Resim: zB8m1B.jpg]

[Resim: y3YPv0.jpg]
[Resim: 1274.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Ya rica etsem bunları renkli (veya bu mümkün değilse renksiz) taratıp benimle paylaşır mısın?

Ben orijinal dokümanlardan çeviriye yapmayı gerçekten çok seviyorum ve bu görsellerde yazanlar benim için çok kıymetli, senin için de öyle olmalı ki satın almışsın, bunu da çok takdir ediyorum.

Şayet böyle bir şey yaparsan çok makbule geçer. Yapmazsan da canın sağolsun.

Gerçekten imrendiğim bir koleksiyonun var, bir gün gelir de CT'den vaz geçecek olursan (ki bunun olmasını istemem), koleksiyonuna ederini ödeme kaydıyla talip olduğumu şimdiden bilmeni isterim.
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(02-09-2017, Saat: 20:09)Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ya rica etsem bunları renkli (veya bu mümkün değilse renksiz) taratıp benimle paylaşır mısın?

Ben orijinal dokümanlardan çeviriye yapmayı gerçekten çok seviyorum ve bu görsellerde yazanlar benim için çok kıymetli, senin için de öyle olmalı ki satın almışsın, bunu da çok takdir ediyorum.

Şayet böyle bir şey yaparsan çok makbule geçer. Yapmazsan da canın sağolsun.

Gerçekten imrendiğim bir koleksiyonun var, bir gün gelir de CT'den vaz geçecek olursan (ki bunun olmasını istemem), koleksiyonuna ederini ödeme kaydıyla talip olduğumu şimdiden bilmeni isterim.

Tarama açıkçası zor görünüyor (çünkü kitapçığın scanner'ın kapağının altında ezilmesini istemiyorum) ama düz şekilde tek tek resimlerini çekebilirim yüksek kalite ile, tarama gibi olur.

Ama bir şartla, çeviriyi benimle de paylaşırsan Açık Ağızlı Gülümseme Ben kitapçığı google translate'den sayfa sayfa resim çekerek okumuştum ama bilen birisinin yaptığı bir çeviri gibi olmadı tabi Açık Ağızlı Gülümseme

Koleksiyon kısmına gelince, büyük konuşmayayım ama kesinlikle satmayı düşünmüyorum. Her birinin ayrı ayrı öyküsü ve macerası var çünkü bende bulma ve alma aşamasında. Hatıraları da cabası tabi
[Resim: 1274.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Neredeyse 3 senedir bekliyorum, sanırım daha fazla beklemenin bir anlamı yok. ^_^
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
En Sevdiğim Captaın Tsubasa Oyunlarım mekani99 6 262 06-12-2023, Saat: 09:15
Son Yorum: Davut acar
Captain Tsubasa Ace Showdown Tisbir 13 893 01-11-2023, Saat: 18:59
Son Yorum: Tisbir
Captaın Tsubasa 2 Nes Keşke Bu Özellikler Olsaydı ozan55 1 79 16-04-2023, Saat: 13:09
Son Yorum: Karl Heinz Schneider
Captain Tsubasa Zero Miracle Neden Kapandı? genzouke 2 145 10-04-2023, Saat: 22:15
Son Yorum: Tisbir
Captain Tsubasa 2 Oyununda En Sevdiğiniz Turnuvalar? Karl Heinz Schneider 7 195 11-06-2022, Saat: 20:59
Son Yorum: Karl Heinz Schneider

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi