Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa 4 Pro Rivals (Senaryolar hakkında)

Bu konu; 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2007'den beri bu ortamlardayım ve konu oyunlar olunca hiçbir zaman tam kavrayamadığım ve bir türlü tecrübe edemediğim bir konu olmuştur, o da CT4'teki 4 farklı senaryo muhabbeti. Sanırım bundan bizleri haberdar eden junmisugi84'ü saygıyla anmak için şu an tam sırası.

Birkaç gündür CT4'ü oynuyorum ve biraz önce final karşılaşması ile sanırım Senaryo 1'i tamamlamış bulunuyorum.

[Resim: inv6nr.png]

1 inci senaryonun finalinde Hollanda ile karşılaşıyoruz ve cidden oynaması son derece keyifli bir maçtı. Özellikle de bu oyundaki efsane karakterlerden biri olan Van Berg ile tanıştığım için de ayrıca mutluyum. Oynamayan bilmeyen varsa kesinlikle tavsiye ederim.

Buradan sonra oyun bitiyor ve beklerseniz en başa tekrar dönüyoruz ancak bir küçük farkla,

[Resim: 2ykxkax.png]

Yine São Paulo'dayız ancak ekranın en altında bu defa digest yazdığını görüyoruz. Buraya tıkladığımızda açılan yazıda şöyle diyor:

Bu karşılaşmayı zaten bir defa oynamıştın yeniden mi oynamak istersin geçmek mi istersin?

Eh, yeniden oynayacak halimiz yok geçeceğiz ve böylece bir sonraki senaryoya geçeceğiz.

Her ne kadar oyunda Senaryo 1, Senaryo 2 filan diye ibareler geçmiyor olsa da adlandırmak adına bu şekilde isimlendirmekte bir beis yok.

...

Oyunu oynayan ve bu konuda bildiği olan varsa ekleme, ya da benim yanlışım varsa düzeltme yapabilirse çok güzel olur.
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
En Sevdiğim Captaın Tsubasa Oyunlarım mekani99 6 265 06-12-2023, Saat: 09:15
Son Yorum: Davut acar
Captain Tsubasa Ace Showdown Tisbir 13 893 01-11-2023, Saat: 18:59
Son Yorum: Tisbir
Captaın Tsubasa 2 Nes Keşke Bu Özellikler Olsaydı ozan55 1 79 16-04-2023, Saat: 13:09
Son Yorum: Karl Heinz Schneider
Captain Tsubasa Zero Miracle Neden Kapandı? genzouke 2 146 10-04-2023, Saat: 22:15
Son Yorum: Tisbir
Captain Tsubasa 2 Oyununda En Sevdiğiniz Turnuvalar? Karl Heinz Schneider 7 195 11-06-2022, Saat: 20:59
Son Yorum: Karl Heinz Schneider

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi