Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

São Paulo vs Grêmio (CT2) VS São Paulo vs Grêmio (CT3)

Bu konu; 14 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Anket Başlığı: São Paulo vs Grêmio (CT2) VS São Paulo vs Grêmio (CT3)
São Paulo vs Grêmio (CT2)
São Paulo vs Grêmio (CT3)
[Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sanırım bu tarz bir karşılaştırma ilk defa yapılıyor.

Sizce bu iki farklı oyundaki aynı karşılaşmadan hangisi daha zorlu?

Tabi bu soruya cevap vermek için her iki takımı da iyi bilmek her iki oyunu da oynamış olmak gerekiyor. Ancak ne yazık ki CT'yi çok seven bir ülke olarak CT hakkındaki bilgimiz oldukça kısıtlı. Her şeyde olduğu gibi burada da sözde mangalda kül bırakmıyor olsak da özde pek bir şey bildiğimiz yok. Bunca yıllık CT tecrübem bana bunu öğretti. Neyse konumuz bu değil. Güzel

Her iki oyunu da göz önüne alarak cevap vermenizi rica ediyorum.

Ben her zamanki klişem, en az 1 cevap geldikten sonra seçimimi yapacağım. ^_^
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
CT-2 Sao Paolo-Gremio maçı daha zor
Gremio Özel oyuncuları Da Silva ve Meao
Meao Rio Kupasındaki en iyi kaleci bunu level değerlerinden görebiliyoruz zaten
Özellikle birebirdeki değerleri Genzo'da bile yok düşünün 3. maç nerde?,15.maç nerde?
Da Silva ise hem ligdeki hızlı oyunculardan hem de Lennart'a gol atabilecek potansiyelde.
Tsubasa bu maçta Drive Rövaşata ile gol atmasa belki Meao'yu Brezilya Kalecisi olarak görebilirdik.
Gol yiyene kadar Meao en az 2 kurtarış yapıyor.

CT-3'te ise
Tsubasa bu oyunda CT-2'den güçlü bana kalırsa çünkü elinde Cyclone ve Drive Rövaşata gibi 2 önemli koz var.
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
CT3'teki Gremio'da pek fazla zorlandığımı hatırlamıyorum ancak CT2'de iyi sinir zıplatıyor. Güzel

Bana kalırsa CT2'deki Gremio CT3'e oranla çok daha zorlu.

Buna kanıt olarak Tsubasa'nın sırf gol atmak için öğrendiği Drive Overhead'ı gösterebiliriz sanırım.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Ben de oyumu CT2'ye verdim tıpkı diğer herkes gibi. Dil Çıkarma

CT2'de en az 2 hava şutu atasıya kadar Meão'ya gol atmak zaten imkansız bu da haliyle bizim için zaman kaybı demek ancak CT3'te Tsubasa ile çalım yaparak pekala gol atabiliyoruz.

CT2'de bedavadan 1 gol buluyoruz (Drive Overhead 320) CT3'te de aynı şekilde (Cyclone 400). Her ikisi için de bizden güç çıkmadığı için bu açıdan ikisi de aynı zorluk veya kolaylıkta diyebilirim.

Ancak CT2'de havadan şutlar atmaya devam etmek zorundayız, hatta bazen Overhead Kick bile yemeyebiliyor (Driveoverhead'i açsak bile). Bu nedenle Meão'ya gol atmak daha zor.

Her ne kadar iki takımla da oynarken benzer skorlar alsam da CT3'teki Renato bence çok daha iyi. Da Silva'ya özel çalım da gelmiş olmasına rağmen kalesini çok daha iyi koruyor.

Aynı gün içinde iki maçı da oynarsanız sizler de benzer şeyler göreceksiniz diye düşünüyorum:
- Her ikisini de yeneceksiniz ancak CT3'te daha rahat bir galibiyet sizleri bekliyor olacak. Güzel

Tabi iki oyunun farklı olmasından sebep CT2'deki maç daha akıcı ve hareketli geçerken CT3'te daha uzun sürüyor.

Bonus: Tsubasa ile Cyclone dışında bir şut çekerseniz Meão Tsubasa'ya: Cyclone ile gel!! Tsubasa! diye sesleniyor. CT2'deki mağlubiyetinin sebebi Drive Overhead idi, sonrasında ise Tsubasa Cyclone şutu geliştirdi. Sanırım Meão Cyclone şutu durdurmaya çalışarak CT2'deki maçın rövanşını almak adına böyle söylüyor.

Seviyorum bu Meão'yu ya. Karizma adam, Tecmo oyunlarına renk katıyor. Güzel
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Tabikide CT 2. Rio Kupasındaki Semi-Boss gibi birşey Meao ama CT 3 te sadece tekmelenmesi gereken bir rakip.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
CT3'te Guts çok düşük. Bu nedenle ilk turdaki değişen takımlarla oynarken ara sahneleri iyi bilmek lazım. Buradaki örnekten gidersek; Meão'nun bu belirttiğim cümleyi kuracağı kesin bunu bile bile gidip de benim gibi ilk şutu sırf kesin gol olacağı düşüncesiyle Drive Overhead çekerseniz 320 güç heba olur. Dil Çıkarma

@Wild Striker
Ayrıca bu oyunda Cyclone pek bir işe yaramıyor, CT2'deki ile karıştırma. Yoksa çat diye 400 güçten olursun.

CT2'de 758 iken,
CT3'de 652 gibi bir Guts var Tsubasa'da. Yani neredeyse 100 Guts daha az ve bu nedenle yukarıda söylediklerim çok daha önemli bir hal alıyor. ^_^
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Hangi Grêmio daha güçlü (CT2 vs CT3) Hikaru Matsuyama 5 199 05-07-2022, Saat: 15:34
Son Yorum: ScoUnk
sao paulo nankatsuya karşı Owari da 23 4,297 12-08-2017, Saat: 09:30
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
Captain Tsubasa 2 | Sao Paulo'da ki En İyi Defans Oyuncusu? RyoIshizaki 29 8,542 07-04-2017, Saat: 21:05
Son Yorum: misaki342
Tüm Oyunlardan Sao Paulo Karması Owari da 1 577 30-08-2016, Saat: 12:19
Son Yorum: G.Hernandez

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi