Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Rüzgar Gibi Geldi Geçti

Bu konu; 14 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : KaTiL_KaaN1998
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İyi akşamlar TsubasaTR ahalisi. Bugün, bir önceki boş muhabbet yazımız olan Paslanan Cyborg'da da bahsettiğim üzere LYS sonucum üzerine konuşacağız. Yine en az önceki yazı kadar boş bir muhabbet olacak, zamanı değerli olanlar hemen forum ana sayfasına dönsün, kalanlar bizimdir. ;)

Hah, demek okumayı seçtin? Şimdi öncelikle sonuçlar bu akşam 9 sularında açıklandı. Merak ediyorsunuzdur, sonuçlar kabaca şu şekilde.

[Resim: mkJVEy.png]

Bu sonuçla önceki yazımda da bahsettiğim, istediğim bölüm olan Japon Dili ve Edebiyatını kesin kazanırım diye düşünüyorum. (Kazanamadı. Gerçi, genelde 20 bin başarı sıralamasıyla alıyor, ben 17 bindeyim. Kazanırım yahu herhalde. Kazanırım kazanırım. Kesin kazanırım) Peki bunu sizlere niye uzata uzata açıklıyorum? Ne bileyim işte, ilk paragrafta bahsetmiştim zaten boş bir muhabbet olacak diye. Hala okuyorsanız suç size aittir. Dil Çıkarma Sitede benim gibi LYS'ye giren sanmıyorum ama var mı? Varsa sonuçlar nasıl? Süper

Bugün formumda değilim yalnız, fazla boş muhabbet yapamadık sizlerle. Neyse canım, günler torbaya girmedi ya. Önümüzde uzun bir hayat var, daha çok geyik yaparız. Son olarak konu başlığından bahsetmek istiyorum. Hiçbir şekilde felsefe/edebiyat, gönderme yapma gibi bir amacım yoktu. Kafama estiği için öyle koydum. xD Bir sonraki boş muhabbet yazımızda görüşmek üzere. Güzel
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
İçimden bir ses kazanacağını söylüyor(Benim içim ne derse tersi çıkıyor, ona göre!), eğer kazanırsan bizi de görürsün artık. Dil Çıkarma

Geyik yapacaksak mangalı ayarlayalım, çok fazla pişirmeden yersek... Bir dakika dur konu bu değildi.

Sonuçların gayet güzel bence, şimdiden yeni eğitiminde başarılar mı diyelim? Dil Çıkarma
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Öncelikle geçmiş sonrasında ise hayırlı olsun KaanGülümseme
Bir öğretmen gözüyle söyleyebilirim ki puanların güzel çok çalıştığın puanlarından belli.ülkemizde maalesef puan-atama-yerleştirme-işe alım vs gibi olaylarda günümüz tabiri ile "dayı" mevzusu çok yaygın.
Her neyse konuya geri dönelim umarım istediğin bölümü istediğin üniversitede okur hayatını şekillendirirsin.
Biraz da öğüt vereyim üniversite zamanların için bu yolları geçmiş bir ağabeyindenGülümseme
1)2 şeyi kullanmayı çok iyi öğrenmelisin bunlardan biri zaman diğeri ise sermayen(paran).
2)Yıllar su gibi akıp gider Birinci sene biraz sıkıntılı olur sonrasında 4 sene nasıl bitti anlamazsın sanırım sizin bölümde bir de hazırlık olacak
3)Güveneceğin insanları çok ama çok iyi seç zira bu işlerden yer yer benim de ağzım yandı iyi niyetimizden bizi saf zannedip kandırmaya çalışanlar oldu şükür ki dostlarımızın yardımıyla atlattık.
4)Asla sadece diplomaya güvenme inan iş ortamına girince bunu daha iyi anlayacaksın.Kendini oldukça geliştir.Halk eğitimde ücretsiz kurslar veriliyor mutlaka bunlara yazıl sertifakaların olsun cv'de iş görür.
5)Yolun açık olsun üniversite hayatının en güzel yılları olacak bunun tadını çıkar Kaan.
Selametle..
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@ジャイロメ59 ,

Diyelim diyelim. Sağ

@Wild Striker,

Onur abi tavsiyelerini dikkate alacağım, bahsettiğin mevzularda haklısın çevreden de duydum o tip şeyler, teşekkürler. Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Her zaman yanındayızGülümseme
Hadi bakalım BaşarılarGülümseme
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Benim sonuçlarım Pek istediğim gibi değil :( Ama şuna inanıyorum VAZGEÇERSEM KAYBEDERİM.
AMA VAZGEÇMEYECEM HAYALLERİMİN PEŞİNDEN KOŞUCAM ŞİMDİ BIRAKMAMIN BİR ANLAMI YOK DEĞİLMİ!?!? GüzelGülümseme;)
Tebrik Ederim KAAN Umarım hayallerin gerçek olur kardeşim.
Seninle Konuşmak pek Kısmet olmadı kardeşim benim ama iyi birisin bunu görüyorum. Senin adına sevindim.
Bu Arada Evet Sitede senin gibi LYS'ye giren var Yalnız değilsin Gülümseme ;)
Hazır Ol
[Resim: avatar_759.jpg?dateline=1390913547]
DangerS.!

Jairo Twin S.!
[Resim: xYkaVl.jpg]

MEHMET And Jairo Forever!!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi