Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Barcelonadan bir yıldız 2

Bu konu; 15 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : coimbra_diaz12
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhaba forum ve forumdaki kişiler bugün sizlere yine bir hack paylaşcam
öncelikle yine aradım bulamadım bu hacki o kadar tek tek yazdım gelişmiş aramaya normal aramaya yoktu eğer varsa şimdiden kusura bakmayın bazen yazdığım halde çıkmıyor bu hackte barcelona ile başlıyoruz ve barcelonada allstar takımı var isimler biraz tanıdık aslında tolga burhan ceylan gibi oyuncular var bilmiyorum bunlar siteden mi bütün takım allstar sadece isimler türk yani serbay var bir tane aslında o coimbra böyle güzel bir hack indirin oynayın herhangi bir hata ya da sıkıntı varsa  şimdiden affedin daha fazla uzatmadan buyrun efendim oyuna Açık Ağızlı Gülümseme kemerlerinizi bağlamayı unutmayın sıkı bir yolculuk olacak bu arada oyun alıntıdır ben yapmadım Yupi Dil Çıkarma

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler

Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
İndiriyorum Hemen xD
[Resim: BA656V.gif]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
teşekkür ederim yorumun için indir oyna bakim Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Oyunda forma hataları var.

Ama güzel gibi.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
valla jairo orasına dikkat etmedik dedim işte hatam varsa affedin Gülümseme aynen oyun güzel bir oyun
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Güzelmiş Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi