Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa Tatakae Dream Team

Bu konu; 1060 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : ジャイロメ59
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yok ya sanırım benim kameram 0mps 1harf bile net değil neyse yinede saol
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(13-09-2017, Saat: 11:40)Burak71 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben Captain Tsubasa Tatakae Dream Team İndirdim(APK) Ama Beni Google Playe Atıyor Siz Nereden İndiriyorsunuz

Muhtemelen indirdiğin APK eski sürüm ve Sanae sana bakıp birşey diyorsa bil ki güncelle diyor. Peki napıcaz?
önce QooApp indir oyunu güncelle sorun devam ederse hallederiz
Hazır Ol
[Resim: avatar_759.jpg?dateline=1390913547]
DangerS.!

Jairo Twin S.!
[Resim: xYkaVl.jpg]

MEHMET And Jairo Forever!!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Zaten Kamera 0Mps olduğu için zaten barkodu okutamıyorum
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(14-09-2017, Saat: 10:25)Burak71 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zaten Kamera 0Mps olduğu için zaten barkodu okutamıyorum

Oyunu indiremiyorsan kolay bir yöntem var. Giriyorsun Google a QooApp yazıyor ve giriyorsun. Ordan Tatakae yi bulup indiriyorsun. İlk QooApp ı indirip yüklüyor sonra QooApp tan oyunu. Bu kadar basit.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Teşekkürler Deneyeceğim

Ben İndirdim Google Playden ama içine Girdiğimmde Oyun Konsolu Yanında İngilizce Yazılar Var
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Arkadaşlar biliyorsunuz, senaryo modunda maç kazandıkça oynadığımız takımların formalarını alıyoruz. Peki kalecilerin formalarını nasıl kazanıyoruz? Yani SGGK Wakabayashi'nin Hamburg formasını veya Çelik Dev Müller'in formasını almak istersek bunu nasıl yapacağız?
Bilgisi olan var mı?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
captain tsubasa dream team code 10 hatası TimeLordPandora 2 840 19-09-2020, Saat: 19:02
Son Yorum: TimeLordPandora
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team APK 1.2.2 File İndir (Sürekli Güncel) Crazy Striker 3 1,503 15-09-2020, Saat: 15:16
Son Yorum: TimeLordPandora
Tatakae dream team DreamStriker 5 1,279 18-08-2017, Saat: 22:20
Son Yorum: ジャイロメ59

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 20 Ziyaretçi