Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa Tatakae Dream Team

Bu konu; 1060 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : ジャイロメ59
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1020 FP sonucu arkadaşlar Paylaşmak istedim.
[Resim: zB1rMY.png]
Hazır Ol
[Resim: avatar_759.jpg?dateline=1390913547]
DangerS.!

Jairo Twin S.!
[Resim: xYkaVl.jpg]

MEHMET And Jairo Forever!!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@JairoM59 bro üzgünüm ama Schneider beni seçiyor Açık Ağızlı Gülümseme

[Resim: 8d31kQ.png]

Kalecilerden de bıktım Müllerim zaten var Hernandez gelmişti bide Wakashimazu :/ Hernandez neysede Waka hiç bir şeyime yaramaz. Hyuga ve 3. Schneider çok iyi geldi. İlk Mavi Schneiderime Yeşil Schneiderin fire shot rovaşatasını eklemiştim şimdide Fire Tiger ı eklicem ve en güçlü Schneideri oluşturmuş olucam Açık Ağızlı Gülümseme Bu Hyuga ise toplam gücü en yüksek olan Hyuga ve buna Raijuyu da eklersem benim Forver hattını kimse tutamaz Açık Ağızlı Gülümseme

Nattureza bekliyordum ama bunlarda gayet iyi geldi. Daha bir sürü maçım var silverları bitirmedim Açık Ağızlı Gülümseme Rollamaya devammmm.

Edit: Babanın Schneideri Akıyorrr Açık Ağızlı Gülümseme

[Resim: DdrJdZ.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Global çıktığında Gacha nasıl açılırmış ve en iyi kartlar nasıl çıkartılırmış hep birlikte görücez. Dil Çıkarma
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
hayırlı olsun Jardon, buda benden max ur değerleri + lar hariç elimde overheadfire shotlu Schneiderde mevcut ama hareketini almaya kıyamadım.
[Resim: ERB3j8.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Cevap veren yok klaniniz yok mu ?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(02-08-2017, Saat: 11:29)fblorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cevap veren yok klaniniz yok mu ?

Klan var ama Klan sahibinin hesabı bugta öyle olmasa bende katılacaktım ısrarla ;)
Biraz sabır edicez abi. Gülümseme
Hazır Ol
[Resim: avatar_759.jpg?dateline=1390913547]
DangerS.!

Jairo Twin S.!
[Resim: xYkaVl.jpg]

MEHMET And Jairo Forever!!
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
captain tsubasa dream team code 10 hatası TimeLordPandora 2 840 19-09-2020, Saat: 19:02
Son Yorum: TimeLordPandora
Captain Tsubasa Tatakae Dream Team APK 1.2.2 File İndir (Sürekli Güncel) Crazy Striker 3 1,503 15-09-2020, Saat: 15:16
Son Yorum: TimeLordPandora
Tatakae dream team DreamStriker 5 1,279 18-08-2017, Saat: 22:20
Son Yorum: ジャイロメ59

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 10 Ziyaretçi