Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Her Maçta Şut, Pas, Çalım vb. Tekniklerin İsmini Değiştirme

Bu konu; 17 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hiena
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar biliyorsunuz yıllar önce oyundaki tüm şut, pas, çalım, kayma, kaleci kurtarışları gibi her türlü tekniğin ismini değiştirmek için gerekli olan kodları paylaşmıştım. Şimdi de sizlerle her maçta bu tekniklerin ismini değiştirmenizi sağlayacak bilgileri paylaşacağım.

Öncelikle dün itibariyle bakgal arkadaşımız her maçta oyuncu ismi değiştirme ve takım ismi değiştirme kodlarını bizlerle paylaştı. Bende O' nun orada verdiği kodlardan ve bilgilerden yararlanarak önemli bir konu olan teknik isimlerini her maçta değiştirebilmeniz için gerekli bilgileri sizlerle paylaşacağım. Buradan bakgal arkadaşımıza bu kodlar ve bilgiler için tekrar teşekkür ediyorum.

Şimdi biliyorsunuz bir şutu her oyuncuya farklı bir şekilde düzenleyerek ekleyebiliyorduk ama o şutun ismi her 2 veya 3 oyuncuda da aynı isimle gözüküyordu. İşte burada vereceğim bilgilerle mesela Drive şut, Tsubasa' da bu isimle olurken Misaki veya bir başka oyuncu da istediğiniz maçlarda farklı bir isimler bulunabilir. Örneğin Misaki de bu şutun ismi Bumerang olabilir.

Yine mesela oyundaki pas sayısı çok azdır. Bu 3 pası da F3 40 yöntemi ile istediğiniz kadar oyuncuya farklı sahnelerle ekleyebiliyorduk. İşte bu pasların üçünü de farklı oyunculara farklı isimlerle ve farklı sahnelerle verip oyununuzda daha fazla pasın bulunmasını sağlayabilirsiniz. Bu durum özel çalımlar, özel kaymalar, özel kombinasyonlar ve kaleci kurtarışları içinde geçerli.

Link içerisindeki dökümanda gerekli tüm bilgiler mevcut. Ayrıca orada F3 40 yöntemi ile aynı şutu 2 veya daha fazla oyuncuya farklı sahnelerle eklemeniz için gerekli bilgileri de paylaştım.

Ayrıca Şutların Tüm Versiyonları adlı dökümandan yararlanarak ceza sahası dışından çekilen bir şutu ceza sahası içinde kullanabileceğiniz ve aynı şekilde ceza sahası yüksek toplarını da ceza sahası dışından yerden kullanabileceğiniz kodları da paylaştım. Yani Drive şutu ceza sahası alçak top olarak veya yüksek top olarak istediğiniz oyuncuya ekleyebilirsiniz. Aynı şekilde bir Rövaşata, Zenden şutu veya Rocket Head kafa şutlarını ceza sahası dışından yerden kullanabileceksiniz.

İşte bu istenilen maçta isim değiştirme kodları ile beraber bahsettiğim şutları, istediğiniz versiyonunu kullanarak, istediğiniz yerden, seçtiğiniz o oyuncuya ekleyerek kullanabileceksiniz.

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler

Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Evet Tolga Geçenlerde Bu Konu Üzerine Bir Soru Sormuştum İsimlerle İlgili Hatırladınmı Bilmiyorum Konuşmuştuk Üzerine Gülümseme Demekki Bu Yöntem İle Farklı Yapılmış Eline Sağlık Kardeşim..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Yok hatırlayamadım ama bu 3F335 ofsetindeki o 3 kodun bazı hacklerde değiştirildiğini görmüştüm. İlk isim yer gösterme kodlarına çok yakındı ve bunun isimlerle alakalı bir değişiklik olduğu aklıma geldi ama bir ismin farklı bir maçta değişimi ile ilgili olduğu hiç aklıma gelmedi. Demek ki bu tür önemsemediğimiz her türlü şeyi incelemek lazım. Bakgal sağolsun, sayesinde Oyuncu ismi, takım ve bu teknik isimlerini de artık değiştirebiliyoruz.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Hani Çalım tasarlıcam Demiştim İsimleri Sormuştum Sonra Farklı Yapabilirmiyiz Diye Sende Olmuyor Demiştin Sohbetimiz Şutlar,Paslarla Devam Etmiştide Ben Bazı Hacklerde Gördüm Demiştim Yanlışta Hatırlıyor Olabilirm Diye Eklemiştim Doğruymuş Öngörüm Demekki Bu Yöntemi Kullanmışlar Tekrar Elinize Sağlık...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Tamam şimdi hatırladım. Evet bu yöntemle yapılmıştır.

Bunlar ne güzel yanı da ne biliyor musun; şimdi normalde Hyuga' da Tiger ve Neo Tiger var onunla özdeşleştiği bir başka oyuncuya şeklini değiştirerek eklesek bile aynı isimle biraz tuhaf oluyordu.

Mesela Fire şut ve Schneider' e ekleyeceğimiz Non-fire şut ve yine Tsubasa' ya ait olan Drive şut, Drive overhead ve Cyclone gibi şutlar, Diaz' daki Zenden derken şut sayısı baya azalıyordu. Bu maça özel isim olayıyla beraber, aynı şutu farklı isimle sahnesini de değiştirerek ekleyebiliriz ve bu sayede oyunda şut ve diğer tekniklerin çeşitliliğini arttırabiliriz.

Mesela oyunumda Drive-Tiger' ı bir maçta Hyuga' ya da ekleyerek, tek başına vurduğu bir şut haline getirdim ama isim olayı problem olsa da mecburen bunu kullandım. Bu kodlar sayesinde Hyuga' nın o şutuna istediğim ismi verebileceğim ve Drive-Tiger' ı hiç anımsatmayacak.

Nasıl bir isim vereceğimi düşüneceğim.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Evet Dediğim Gibi Buda Benim Senden İstediğim KOnuydu.Örnek Atıyorum Sanoya Slider Shot Üzerinden Fire Shot Tasarladım İkisinde de Slider Çıkacağı İÇin Bu Yöntemle Fire Çıkmasını Sağlayabilirz.Aynı Şekilde Çalımlarlarda,Paslardada

Çok Güzel Oldu Tekrar Elinize Sağlık...;)
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Şutların ve Diğer Tüm Tekniklerin Güç Değeri Hiena 57 2,556 Dün, Saat: 16:06
Son Yorum: Cnyt76
Şut, Pas, Çalım vb. Tekniklerin İsimlerini Değiştirme ジャイロメ59 41 2,642 25-03-2024, Saat: 21:37
Son Yorum: hanihh88
Yakala özelliği ile Kalecilerimize İstediğimiz maçta 4 farklı Kurtarış Ekleme bakgal 10 998 20-03-2024, Saat: 14:08
Son Yorum: aydinbey
oyunculara şut pas çalım gibi özellikler ekleme AlphaT®.NET 65 5,016 18-03-2024, Saat: 13:23
Son Yorum: Erdem75
Çorap Renklerini Değiştirme Hiena 50 2,646 15-03-2024, Saat: 20:28
Son Yorum: hb1998q

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi