Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

İstediğimiz Oyuncumuza Güç [Oyuncu Savurma] Özelliği Ekleme

Bu konu; 46 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hiena
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.67/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teşekkürler elinize sağlık ben de Jitou ve Hyuuga'ya eklemek istiyordum bu özelliği
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Emeğine Sağlık Kardeşim
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
tesekkrlr
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Teşekkürler
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(03-03-2017, Saat: 16:54)Hiena Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başlıktan da anlaşılacağı üzere takımımızdaki istediğimiz oyunculara güç, yani oyuncu savurma özelliği ekleme kodlarını sizinle paylaşacağım.

Şimdi biliyorsunuz bu özelliği oyuncu davranış kodlarından istediğimiz rakip oyuncuya ekleme kodlarını daha önce paylaşmıştım. Bizim oyuncular içinde bu tür bir özelliği yıllardır hep sorardınız bana, istediğimiz oyuncuya bunu ekleyebilir miyiz diye. Bugüne nasipmiş, sonunda bulabildim.

Şimdi normalde bizim oyuncular içinde bu tür bir özelliği daha önce paylaşmıştım ama oradaki o kodlarla toplu olarak 3 takımımızdaki tüm oyuncularımıza bu özelliği eklemiş oluyorduk. Kişiye özel olmadığı gibi birde ceza sahasından uçurma dışında, normal şut çektiğimizde, pas verdiğimizde, çalım, kayma ve verkaç yaptığımız her teknik sırasında oyuncularımız, rakip oyuncuları savuruyordu. İşte şimdi vereceğim kodlarla Hyuga, Jitou gibi istediğiniz oyuncunuza bunu ekleyebildiğiniz gibi ayrıca takımınıza aldığınız Napoleon, Galvan, Dirceu, Libuta, Kaltz, Robson gibi oyuncular başta olmak üzere istediğiniz kadar oyuncunuza bu özelliği ekleyebilirsiniz.

Bu özellik ile beraber rakip oyuncular, bizim ceza sahasında şut çekerken ve kendi ceza sahalarında topu uzaklaştırmaya çalışırken, güç özelliği ekleyerek yakaladığımız oyuncularımız, o rakip oyuncuları savurur.

Not: NBA01 arkadaşımız bir oyun gönderdi bana, o oyunda bu özellik Babington'a eklendmişti ve kısa bir araştırma ile bu kodlara ulaşmış oldum. Buradan NBA01 - Kaan arkadaşımıza da bunlara ulaşmamıza vesile olduğu için teşekkür ediyorum.

LINKLER :

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
teşekkür ederim aradığım şeydi
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
CT2 - Tsubasa'ya Tüm Oyuncular ile Özel Verkaç ve Twin şut Ekleme Hiena 2 6 75 Dün, Saat: 13:39
Son Yorum: Hiena 2
Yakala özelliği ile Kalecilerimize İstediğimiz maçta 4 farklı Kurtarış Ekleme bakgal 10 998 20-03-2024, Saat: 14:08
Son Yorum: aydinbey
CT2 - Kalecilerimiz ile Topu Yakaladıktan Sonra İstediğimiz Oyuncuyu Seçip Pas Verme Hiena 2 24 276 20-03-2024, Saat: 13:49
Son Yorum: Hiena 2
oyunculara şut pas çalım gibi özellikler ekleme AlphaT®.NET 65 5,013 18-03-2024, Saat: 13:23
Son Yorum: Erdem75
İstediğmiz Sayıda Oyuncuya Özel Pas Kesme Ekleme Crazy Striker 17 1,461 17-03-2024, Saat: 16:36
Son Yorum: Erdem75

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
2 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Makoto Soda (Bugün, 02:48), oguzhanatari (26-03-2024, 12:16)

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi