Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

schneider ve meşhur sözü

Bu konu; 11 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : emregksr
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
schneider ve meşhur sözü 'iyiler kazanmaz kazanan iyilerdir'' aşağı yukarı böyle bir sözdü geçen gün road to 2002 almanya maçında denk geldim ve schneider hayranı oldum sizce nasıl söz ben bayıldım futbol dehasının bu lafına facede paylaşmayı düşünüyorum hatta yorumları bekliyorum Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
İkisi de aynı anlama geliyor, sadece kelime oyunu yapılmış burada. Gülümseme

Bu gerçekte onun sözü mü, yoksa bizimkiler dublaj yaparken böyle bir söz mü kullanmışlar, bunu bilmek gerek. Zira bunu sıkça yapıyorlar.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
olsun be ağbi bak dikkat et kazananlar iyidir diyor ben her ne kadar genzoya sarsada ısındım şu sözünden sonra kral reise kral yaa adamın isminin okunuluda söylenişide çok hoş bence Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Evet ismiyle, karizması ve tekniğiyle özel bir oyuncu o. Benimde Tsubasa ile beraber sevdiğim 2 oyuncudan biridir. Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
şu anda ct2 de son maç ilk yarı 4-1 önde bitirdim acayip mutluyum herkesin çok zor dediği maçda fazla zorlanmadım Açık Ağızlı Gülümseme brezilya maçı ve coimbranın mach sutunu ilk attığında kurtardım bu bir ilkmi ? Açık Ağızlı Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Bilmiyorum belki senin gibi başkaları da kurtarmıştır. Ama tabi ilk şut çok sert olduğundan bu biraz zor oluyor. Level değerlerine bağlı tamamen.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
tsubasa schneider kapışması resimlerle mustaf 2 538 26-02-2017, Saat: 19:35
Son Yorum: mustaf
schneider ct3 mustaf 0 418 14-02-2017, Saat: 19:59
Son Yorum: mustaf
tsubasa ve schneider benzerliği mustaf 9 1,135 08-02-2017, Saat: 16:28
Son Yorum: H.Kojiro
tsubasa ve schneider mustaf 1 472 22-01-2017, Saat: 13:22
Son Yorum: Jun Misugi