Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Mağlup Duruma Düştüğümüzde İstediğimiz maçta Kaleci Leveli Artırma

Bu konu; 29 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : bakgal
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evet arkadaşlar bu konuya animeden bir örnek vererek başlamak istiyorum.Animede Japonya -Almanya maçında Wakabayashi,  Schneider in ilk iki Fire şutunu yiyordu.Ama Schneider 3 üncü Fire şutu çektiğinde bir şekilde kurtarıyordu.Mesela bu özelliği tam birebir aynısı olmasada CT2 dede uygulayabiliriz.Başlıktanda anlaşıldığı gibi bu konuda takımımız mağlup duruma düştüğünde, istediğiniz maçta,istediğiniz kalecinin levelini  , istediğiniz şekilde artırabilirsiniz.Mesela Wakabayashi Almanya maçında leveli düşük olur. İlk gelen Fire şutu yer.Ondan sonra onun levelini öyle bir artırırsınız ki tüm Fire şutları tutar.
Bu özellği birden fazla kaleciyede uygulayabiliyoruz.Paylaştığım dökümanda Mağlup duruma düştüğümüzde Almanya maçında Wakabayashi nin leveli artıyor.Brezilya maçında ise  Mağlup duruma düştüğümüzde Wakashimazunun leveli artıyor.

Gerekli duyacağınız tüm kodlar ve bilgiler paylaştığım dökümanda mevcuttur.Orada ki bilgilerle Mağlup duruma düştüğümüzde istediğiniz maçta,istediğiniz kalecilerin levelini artırabilirsiniz.

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler

Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Kaleci Kodlarından bunu rakip takımada uygulayabiliriz sanırım anlatırsan sevinrim
eline sağlık...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Şuan misafirlerimiz var ve arada telefondan giriyorum ama guzel bir konu olduğu çok belli. Yarın bilgisayardan deneyecegim mutlaka.

Şimdiden eline sağlık.;)
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(05-02-2017, Saat: 20:20)Crazy Striker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kaleci Kodlarından bunu rakip takımada uygulayabiliriz sanırım anlatırsan sevinrim
eline sağlık...

Rakip takımda denedim ama olmadı.Sanırım biraz daha farklı kodlar girmek lazım.Bulursam onuda dokümana eklerim.Sadece bizim takımlarda işe yarıyor.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Tam düşündüğüm gibi bir özellikmiş. Çok teşekkür ederim, çok işime yarayacak.

Rakip kaleciler için bende denedim ama olmadı. Normalde olması lazım ama bu kodlar takımımıza aldığımız rakip oyuncuların değişken değerlerini sabitleyen kodlar gibi olduğu için o özellikte olduğu gibi sadece bizim oyuncular lehine oluyor. Belki farklı kodlar veya farklı bir ofsetle denenirse rakip kaleciler içinde bu geçerli olur.

Ha bu arada bakgal, aklıma geldi de farklı kodlar kullanarak aynı durumu oyuncular içinde yapabiliriz bence.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(06-02-2017, Saat: 16:21)Hiena Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tam düşündüğüm gibi bir özellikmiş. Çok teşekkür ederim, çok işime yarayacak.

Rakip kaleciler için bende denedim ama olmadı. Normalde olması lazım ama bu kodlar takımımıza aldığımız rakip oyuncuların değişken değerlerini sabitleyen kodlar gibi olduğu için o özellikte olduğu gibi sadece bizim oyuncular lehine oluyor. Belki farklı kodlar veya farklı bir ofsetle denenirse rakip kaleciler içinde bu geçerli olur.

Ha bu arada bakgal, aklıma geldi de farklı kodlar kullanarak aynı durumu oyuncular içinde yapabiliriz bence.

O konuda aklımda .Şuan o konuyla ilgili uğraşıyorum.Bulduğum zaman paylaşırım.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
ÖZEL KALECİ KURTARIŞLARI Askerullah 51 3,343 16-04-2024, Saat: 10:34
Son Yorum: Kian
Mağlup Duruma Düştüğümüzde İstediğimiz maçta İstediğimiz Oyuncunun Levelini Artırma bakgal 34 3,053 15-04-2024, Saat: 18:16
Son Yorum: nerbilmer99
İstediğimiz Şut, Pas, Çalım vb. Teknikleri Farklı Oyunculara Farklı İsimle Verme bakgal 23 1,580 14-04-2024, Saat: 15:26
Son Yorum: Martin_Diaz
Her Maçta Şut, Pas, Çalım vb. Tekniklerin İsmini Değiştirme Hiena 18 1,821 14-04-2024, Saat: 15:14
Her Maçta Takımımıza ve Rakip Takıma 2. Yarı Yeni Oyuncu Alma Hiena 38 2,982 14-04-2024, Saat: 14:07

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi