Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Mağlup Duruma Düştüğümüzde Oyuncumuza Yeni Şut Gelsin

Bu konu; 28 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hiena
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar bununla ilgili daha önce bir paylaşım yapılmıştı ancak oradaki kodlarla sadece bir şut yerine girdiğiniz yeni şut geliyordu ve orada bir oyuncu kodu olmadığı için bu şuta sahip rakip oyuncularda dahil herkeste o şutun yerine yeni bir şut gelirdi. İşte benim şimdi vereceğim kodlar arasında oyuncu kodu da mevcuttur ve bu oyuncu kodu sayesinde aynı şuta sahip diğer oyuncuların şutu etkilenmez.

Örneğin Drive şut yerine Banana şutun gelmesini isterseniz eğer verdiğim bu kodlar arasında bulunan oyuncu kodu sayesinde sadece Tsubasa' nın Drive şutu yerine bu şut gelir. Yani bu şuta sahip Diaz ve Toninho gibi oyunculara da Tsubasa' nın yakın görünümünü de girdiğiniz Banana şut gelmez.

Ayrıca verdiğim bilgilerden yararlanarak bu özelliği rakip oyuncularda da kullanabileceksiniz. Rakip oyunculardan istediğinize bu özelliği girerek Hyuga' nın Tiger ve Neo Tiger şutlarını dönüşümlü kullanmasında olduğu gibi bu iki şutunu birlikte kullanabilecektir.

Ayrıca bizde veya rakipte olmasına göre bu şuta sahip oyuncunun mağlup duruma düştükten sonra sinirlenmesini sağlayabilirsiniz. Bununla ilgili gerekli bilgilerde döküman içerisinde mevcuttur.

Bu arada eğer bu özelliği birden fazla oyuncuya eklemek isterseniz bakgal arkadaşımızın aşağıda verdiği kodları ve bilgileri kullanarak bunu yapabilirsiniz.

Arkadaşımız bu örneği 3FD20 li bölümler üzerinden vermiş, ben ise 3BF00 lı bölümler üzerinden verdim. Bu yüzden eğer bu özelliği 3BF00 lı bölümlerde kullanıp 3FD20 li bölümleri başka özellikler için kullanmak isterseniz en sondaki 4C 3C FD kodları yerine 4C 2C BF kodlarını gireceksiniz. Bu kodlar 68 kodundan sonra 9D 31 04 4C 17 8E 68 4C 2C BF ile başlayan bu kodları gösterir.

Devamı İçin

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler

Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Ben bu konuyu var biliyorum yazacaktım dikkatli okuyunca farkı anladım
Harika bir paylaşım daha süpersin abi
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Bunu birden fazla oyuncuya eklemek için biraz kurcaladım ama olmadı. Zaman, Hava rengi, birden fazla, çalım, kadro ve bunun gibi konularda olduğu gibi benzer mantığı kullanıp o kodları son 4 kod öncesine girdim ama sadece bir oyuncuda çalışıyor bu. İlk defa bir özellikte bu yöntem işe yaramadı.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Sanırım bu daha çok programlama ile yapılmış bundan dolayı değişikliğe izin verilmiyor.
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Sanırım indirme bağlantısında bir hata var.linke tıkladıkça mediafiere ana sayfasına yönlendiriyor.dosya bir türlü gelmiyor
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@Wild Striker

Bu tür özelliklerin hepsi yani zaman süresi, hava rengi ve kadro gibi özelliklerin hemen hepsi bir programla oyuna eklenmiş ve bu şekilde sonradan oyuna yapılan eklemelerde ilgili özelliğin bulunduğu yerde yer gösterim ile boş bölümlerde bu tarz kodlar oluşturur. Buradaki sorun farklı. Belki 2. oyuncu için ekleyeceğimiz kodları doğru yere yerleştiremiyoruz. 68 öncesine denedim ve birde 9D öncesine ama olmadı. 1. olmaz iken 2. ci eklediğimin olması ve oyunun kilitlenmemesi birden fazla oyuncu için olabilmesine işaret ediyor ama dediğim gibi doğru kodları bulmak ve doğru yeri bulmak lazım. Farklı şekillerde denerim ben yine. Özellikle oyunum için bir 2. si şart...

Mediafire de sorun var sanırım, her yüklemeden sonra aynı durum oluyor. Şimdi farklı bir sunucuya yükledim. Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
İstediğimiz Oyuncumuza Güç [Oyuncu Savurma] Özelliği Ekleme Hiena 46 3,334 17-03-2024, Saat: 16:40
Son Yorum: aydinbey
Adamınız Şut Çekerken Jairo Gibi Yukarıdan Gelsin ジャイロメ59 69 6,321 29-02-2024, Saat: 20:35
Son Yorum: hb1998q
CT2 - Hızlı Koşma Sistemlerini Arttırma / Yeni Hız Seçenekleri Ekleme Hiena 2 2 54 25-02-2024, Saat: 18:40
Son Yorum: Hiena 2
Mağlup Duruma Düştüğümüzde İstediğimiz maçta Kaleci Leveli Artırma bakgal 29 2,715 19-02-2024, Saat: 04:11
Son Yorum: Lenib180
Yeni Şutlar fthaydn 5 1,125 29-01-2024, Saat: 01:18
Son Yorum: Lenib180

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi