Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Oyunculara Birden Fazla Kombinasyon Ekleme

Bu konu; 24 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hiena
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar biliyorsunuz dün bir oyuncuya birden fazla çalım ve pas ekleme kodlarını paylaşmıştım. Şimdide size Kombinasyon yani ikili paslaşmaların tümünü bir oyuncuya ekleme kodlarını paylaşacağım. Tabi isterseniz sadece 2 kombinasyonda ekleyebilirsiniz.

Burada da yine çalım ve pas eklemede kullanılan kodlar kullanılıyor. Sadece farklı olarak Pas ve Çalım Ekleme kodlarındaki 01, 02 kodları yerine 3FD2E ofsetinde 03 kodu kullanıyoruz.

Yani Pas ekleyeceksek bu ofsete 01 kodunu giriyoruz.  
Çalım ekleyeceksek 02 kodunu giriyoruz,
Kombi ekleyeceksek 03 kodunu giriyoruz.  

Tabi bu özelliğin normalde Kombinasyon özelliği olmayan oyuncularda etkili olması için bu altta verdiğim iki konuyu incelemiz gerekiyor.

Öncellikle oyunculara şut, pas, çalım ekleme adlı konu içerisindeki ikili 7 koddan oluşan ve 4. sırada olan kombinasyon kodlarını girmelisiniz.

Doküman içerisinde gerekli anlatımlar ve bu konuyla alakalı diğer özelliklere ait kodları da link içerisindeki dosyaya ekledim.

İndirme Linki:

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler

Bu konu ile ilgili gerekli diğer paylaşım:

Oyunculara Öze Hareket Ekleme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Eline saglik simdi ben birsey sorucam bu combi olayinda oyuncularin codlarinimi cogaltiyoruz ornek olarak pier ve napolyon eyfel kombiyi yapmasi icin kendi kodlarini girmemiz gerekiyordu 57 58 gibi girmezsek tsubasa ve misaki yakin gorunumu oluyordu bide kodrari yanlis girersek 58 57 gibi ilk sahnede top pierdeyken napolyano pas atmasi gerekirken napolyan piere atiyordu simdi bu kodlar bu sorunu kaldiriyormu suanda pc olmadigi icin deneyemiyorum da tekrardan tesekkurler .
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Evet aynen dediğin gibi oluyor. Ben orada sadece bu şekilde tüm kombinasyonları bir oyuncuya ekleme
kodlarını paylaştım. Tıpkı tüm çalım ve paslarda olduğu gibi. Bununla ilgili daha önceki paylaşımlarım da bundan bahsettiğim için ona değinmedim.

Altta verdiğim başlıkta bununla ilgili gerekli tüm bilgiler mevcut. Orada 2. döküman olan yapılması gerekenler adlı döküman içerisinde bu diğer yapılması gereken işlemlerle ilgili bilgileri orada verdim.

http://www.tsubasatr.net/konu-Verkac-vb-...tirme.html
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Vallahi aklim cok karisti burada kullandigimiz kodlar tek bir oyucuya eklemek ise neden bu kakadar ara yollara giriyoruz butun super verkaclari tek oyuncuya ekleyip hepsinin oyuncu kodunu ekliyeceyimiz oyuncularin kodlariyla deyistirmemiz yeterli olmuyormu tabiki verkaclari ekledikten sonra yada burda yapmaya calistigimiz misal pier ve napolyonu bizim takimdaki herhangi bir oyuncuya cevirip hem bize karsi oynarken orjinal haliyle hem bizim takimdayken bizim benzetiymiz oyuncu pier ve napoyona bu super verkaci kullanabilmemizimi sagliyor dedigimiz gibi bu ozelliyi sadece 57 58 kodlu oyuncu kullaniyor diyerleri kullanamiyor yada kullaniyor ama bir super vekaci iptal etmemiz gerekiyor valla kafam karisti simdiden yardimin icin sagol
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Oluyor elbette ama o kombinasyonlar sırasında kime ait ise onun yakın görünümü çıkar ve mesela tüm kombinasyonları Coimbra ve Carlos' a verdiğini düşünelim bu durumda saç renkleri farklı olduğu için Tsubasa ve Misaki' nin kombinasyonunu yaptıkları zaman bu ikisinin tipleri gözükecektir. Verdiğim o kodlar ve yollarda bunları düzeltmek için gerekli olan kodlar oluyor.

206F3 ofsetindeki bu kodlarda; 01 11 1A 41 36 1F 38 17 18 46 47 30 31 60 5E 58 57

kombinasyonların hangi oyuncuda çıkacağını belirliyor. Yani hangi oyuncu koduna ait olacağını belirliyor. Burada o kombinasyon ekleyeceğimiz oyuncunun kodu olmazsa o oyuncu normal kombinasyon yapar. Yani uzun süreli paslaşma olmaz.

Bu durum aynı 20633 ofsetindeki kaleci kodlarında da bu durum böyledir. Mesela orada bu 4 kalecimizin oyuncu kodları vardır.

20633 = 02 0F 21 22

Bunlar şut geldiği zaman çıkacak olan yakın görünümün hangi kalecide gözükeceğini belirliyor. Mesela 02 yerine 26 yazarsan Renato' nun yakın görünümü Meao' da çıkar.

02 Renato
0F Morisaki
21 Wakabayashi
22 Wakashimazu

Bu yine bu bölümlerde olan Tsubasa, Schneider gibi oyuncuların sinirlenmesi özelliklerinde de bu şekilde oyuncu koduyla belirtilir. Yani o özellik hangi oyuncudaysa onun oyuncu kodunun orada olması gerekiyor.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Arkadaşlar pas ve çalım konusunda bir oyuncuya sadece 2 pas ve çalım ekleme bilgilerinden sonra bu Kombinasyonlarında 4' ü yerine sadece 2 tanesini eklemeniz için gerekli bilgileri bulup paylaştım. Artık bir oyuncuya sadece 2 veya 3 kombinasyon ekleyebilirsiniz.

Gerekli tüm bilgiler döküman içerisinde mecut.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
CT2 - Tsubasa'ya Tüm Oyuncular ile Özel Verkaç ve Twin şut Ekleme Hiena 2 6 75 Dün, Saat: 13:39
Son Yorum: Hiena 2
Misugi Girince Diğer Oyuncuların Sinirlenmesini Birden Fazla Oyuncuya Uygulama bakgal 15 1,595 24-03-2024, Saat: 02:41
Son Yorum: Mohamad ibrahim
Yakala özelliği ile Kalecilerimize İstediğimiz maçta 4 farklı Kurtarış Ekleme bakgal 10 998 20-03-2024, Saat: 14:08
Son Yorum: aydinbey
oyunculara şut pas çalım gibi özellikler ekleme AlphaT®.NET 65 5,013 18-03-2024, Saat: 13:23
Son Yorum: Erdem75
İstediğimiz Oyuncumuza Güç [Oyuncu Savurma] Özelliği Ekleme Hiena 46 3,334 17-03-2024, Saat: 16:40
Son Yorum: aydinbey

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
aydinbey (20-03-2024, 15:48)

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi