Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa-Path Of Victory Flag(Manga Hack)

Bu konu; 398 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Jun Misugi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.8/5 - 5 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Abi oyun güzel + ları say say bitmez o yüzden hafif göze batan - leri söyleyeceğim sırayla.

1-) Normal şut çekip gol attığımda kaleci terse atlıyor bu biraz saçma olmuş açıkçası.

2-) Son 5 dakika da çalan mükemmel müzik top rakibe veya bizim takıma geçince klasik son 5 dakika müziğine dönüyor.

3-) Çok ufak bir şey ama Misaki'nin özel pası yani editlenmiş Drive Pas adam uçuruyor bu da saçma olmuş biraz.

4-) İlk maçta neden Morisaki oynuyor anlamadım Kararsız

5-) Ara sahnelerde ki konuşmaların yazıları biraz kötü olmuş göze hoş gelmiyor.

6-) Tsubasa ve Misaki'nin daha Shimada maçından Twin Shot'larının olması.

7-) Devre arasında Roberto veya Nankatsu takımının koçu olmalı ekranda.

8-) 3. Maça başlamadan önce bilgi ekranında Roberto gözüküyor ilk sonradan bilgi kısmına basınca Matsuyama çıkıyor ekranda.

9-) Furano ile maça başlarken Tsubasa "Hadi Kazanalım!!" diyor

10-) Furano ile gol atınca Tsubasa ve takım arkadaşları çıkıyor.Bence bu problemin çözümü kolay.Sitede gol sonrası sevinmeyi değiştirme kodları vardı.Onlar faydalı olacaktır.

11-) Furano maçında spiker Nankatsu diyor altta :p

12-) Sanada'nın kafa vuruşu herkesi uçuruyor en sevmediğim şeydir şu olay.

13-) Misugi 2 yarı oynuyor.

14-) Hyuga ve Sawada 2. Yarı oyuna girseler daha iyi olurdu Mangada sonradan geliyorlardı çünkü.

15-) Sawada çok güçsüz olmuş oyunda sıradan bir oyuncudan farkı yok nerdeyse.

16-) Wakashimazu Furano maçında full oynuyor.

Şimdilik bu mükemmel oyunda gördüğüm hatalar.Oynamaya devam edeceğim hata görürsem yine eklerim bu yoruma umarım sen de düzeltirsin Güzel
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(29-08-2016, Saat: 21:12)G.Hernandez Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi oyun güzel + ları say say bitmez o yüzden hafif göze batan - leri söyleyeceğim sırayla.

1-) Normal şut çekip gol attığımda kaleci terse atlıyor bu biraz saçma olmuş açıkçası.

2-) Son 5 dakika da çalan mükemmel müzik top rakibe veya bizim takıma geçince klasik son 5 dakika müziğine dönüyor.

3-) Çok ufak bir şey ama Misaki'nin özel pası yani editlenmiş Drive Pas adam uçuruyor bu da saçma olmuş biraz.

4-) İlk maçta neden Morisaki oynuyor anlamadım Kararsız

5-) Ara sahnelerde ki konuşmaların yazıları biraz kötü olmuş göze hoş gelmiyor.

6-) Tsubasa ve Misaki'nin daha Shimada maçından Twin Shot'larının olması.

7-) Devre arasında Roberto veya Nankatsu takımının koçu olmalı.

Şimdilik bu mükemmel oyunda gördüğüm hatalar.Oynamaya devam edeceğim hata görürsem yine eklerim bu yoruma umarım sen de düzeltirsin Güzel

Kısmetse oyunu güncelleyebilirim diyerek başlayayım
Şimdi
1.O terse yatma olayı aslında saçma değil bazen kaleciler yanlış karar verip farklı yöne zıplayabilirler orada onu göstermeye çalıştım ama değiştirilir mi?
Niye değiştirilmesinGülümseme
2.Onu ben de fark ettim ama o müzik kodu da sanırım farklı bir yerde kod araştırmalarım sürüyor gün geçtikçe farklı özellikler buluyorum bir bakarsın onu da bulurum
3.O pasın adam uçurma özelliğinin kodlarını bulsam kaldırırım.
4.Mangada Shimada maçında kaleyi Morisaki koruyor(Ya da koruyamıyorGülümseme
5.Ara sahneleri yazarken hecelerden faydalandım bu sebeple yapımı çok zamanımı aldı kötü görünümünden ziyade işlevi ve doğruluğu benim için önemli
6.O özelliği oyunun rehberi Scounk(Gökhan)istedi.
7.Devre arasındaki kişiler eklenebilir özellikle Nankatsu koçunu ben de oyunumda istiyorum çizmeye çalıştım şöyle bir şey oldu
[Resim: ZY76Wo.jpg]

Eleştirinin dozunda ve yapıcı olanına can kurbanGülümseme
Bu oyunu dört gözle bekleyenlerden biri sendin
Umarım sen de güzel hackler yaparsın Tunca
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Hem oyunu oynuyorum hemde hataları söylüyorum abi Gülümseme yorumu sürekli güncelliyorum.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(29-08-2016, Saat: 21:12)G.Hernandez Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 8-) 3. Maça başlamadan önce bilgi ekranında Roberto gözüküyor ilk sonradan bilgi kısmına basınca Matsuyama çıkıyor ekranda.

9-) Furano ile maça başlarken Tsubasa "Hadi Kazanalım!!" diyor

10-) Furano ile gol atınca Tsubasa ve takım arkadaşları çıkıyor.Bence bu problemin çözümü kolay.Sitede gol sonrası sevinmeyi değiştirme kodları vardı.Onlar faydalı olacaktır.

11-) Furano maçında spiker Nankatsu diyor altta :p

8.Onu ben yaptım Matsuyama'nın görünmesini sağlayacak kodlar girdim o hata değil.
9.O düzeltilebilir sadece arka plan da koyulabilir o kısma
10.Dediğin gibi o konu bende de mevcut ama o kodları girince bazen oyun hata verebiliyor oyunda nerdeyse benim bildiğim boş ofset kalmadı
11.Furano-Musahsi ve Meiwa takımlarıyla oynadığımızda takımımızın ismini,müziklerini ve çorap ofsetlerini değiştirmek için o kadar deneme yaptım olmadı...Bir gün bulursam mutlaka düzelcektir
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Abi ben hepsini düzeltmen için söylemiyorum yani direk böyle şu yanlış bu yanlış düzelt ! Der gibi demiyorum :p Sadece düzeltebileceğin hatalar varsa onları söylüyorum oyunun daha güzel ve hatasız olması için Güzel

Bu arada çizim fena değil ama biraz kıza benzettim ben Açık Ağızlı Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
çizim çalışmam lazım tachibana çizimi fena olmadı

[Resim: A35Mqv.jpg]
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa 2 - Final Evolution Hiena 513 32,682 Dün, Saat: 18:20
Son Yorum: Hiena 2
Captain Tsubasa 2 Next Dream Hack Ronnie 218 5,393 26-03-2024, Saat: 21:03
Son Yorum: Ömer Bey
Captain Tsubasa 2 : Shin-Super Striker (2023 Versiyon) Hiena 2 356 9,183 26-03-2024, Saat: 01:05
Son Yorum: cherezy
CT2tsubasa Hack Tamamlanmış version kasabianca 100 3,998 25-03-2024, Saat: 05:19
Son Yorum: Tsuyasss
Bulabildiğim Tüm HACK expert2855 215 12,283 25-03-2024, Saat: 05:18
Son Yorum: Tsuyasss

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
4 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
İslam bedel (21-03-2024, 21:26), cherezy (26-03-2024, 01:18), Ysy56 (21-03-2024, 18:04), Mabel (19-03-2024, 23:31)

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi