Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

GOLDEN 23 YENİ ÇEVİRİ

Bu konu; 46 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : abdurahmanünal
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhaba arkadaşlar Golden 23'ün yeni çevirileri yoktu.Bende yapayım dedim.Allah nasip ederse hepsini çevirmeyi düşünüyorum.Bu arada en küçük hatayı dahi söylerseniz çok mutlu olurum.Dil Çıkarma

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler

Yukarı Çık Cevapla
Golden 23'ü ingilizce olduğu için okuyamayan insanlardanım ve bu çalışma gerçekten başarılı. Spoiler yememek için sadece bir kaç yere baktım ve bir hata göremedim devamını bekliyorum.
Taro Misaki
[Resim: pXNJBr.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Allah utandırmasın Güzel Gelecek bölümlerinde takipçisi olacağım ;)
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
İnşallah Full Tamamlanır Bende O Zaman Okumaya Başlayacağım.Eline Sağlık Kolay Gelsin.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
eline koluna sağlık gençGülümseme
hadi bakalım bekliyoruz
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Kolay bir iş değildir çeviri işi.Ama cidden iyi yapmışsın çeviriyi ;) Diğer bölümleri çevirirken sana bol şans.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
CAPTAİN TSUBASA GOLDEN 23 112. Bölüm Eklenmiştir [Son] AlphaT®.NET 9 1,816 21-06-2023, Saat: 19:27
Son Yorum: Madison
Captain Tsubasa Golden 23 - Hiroşima'da Barış Dileği (Türkçe) Tapates 0 137 09-11-2022, Saat: 13:30
Son Yorum: Tapates
Golden-23 Manga - Türkçe ScoUnk 62 22,610 12-12-2021, Saat: 07:35
Son Yorum: Vuqar fərzi
Captain Tsubasa Golden 23 103-111. Bölümler Arası Eklenmiştir. AlphaT®.NET 3 2,329 26-10-2020, Saat: 15:51
Son Yorum: Karl Heinz Schneider
Captain Tsubasa Golden 23 101-102. Bölüm eklenmiştir. AlphaT®.NET 0 475 25-10-2020, Saat: 03:34
Son Yorum: AlphaT®.NET

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi