Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

tsubasa hack isiyle ugrasanlar baksin lutfen

Bu konu; 10 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : MAJESTE
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaslar öncelikle mrb site.olarak paylasimlarda cok cimrilik yapiliyo kimse saglam kodlari paylasmiyo benim anlamadigim paylasmayan arkadaslarin eline ne geciyo ben nezaman yeni bi ozellik bulsam oyunumdan hemen sonra paylasim yapiyorum ve dediğim gibi bazi arkadaslar sakliyolar buda benim sinirime dokunuyor herkez bu sitede zaman geciriyo acaba bi hack oyunu veya bilinmeyen bi kod paylasildimi diye ama nr yazikki yok herkesten ricam hic bi kod oyun sakli kalmasin boyle devam ederse sabit bi kac kisi var sadece onlara ozelden paylasim yapicam herkese tsk
[Resim: eicm.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Ben bir sürü yeni olay keşfettim, paylaşımını şu aralar yapmak istemiyorum çünkü ne işe yaradıklarını tam bilmiyorum, iyice öğrendikten sonra paylaşmayı düşünüyorum ki bence böyle olmalı, yeni bir şey bulunduktan sonra tak diye paylaşılırsa olmaz. Adam diyecek şu nasıl yapılıyor? Sende tam bilmediğin için cevap veremeyeceksin mesela.

Demek istediğim şey bir kod keşfedildikten sonra keşfeden kişi tamamen ne işe yaradığını öğrendikten sonra tam konusunu açmalı, öyle yarım yamalak olmamalı.

Dediklerinde sonuna kadar haklısın Ayaz, destekliyorum seni.

Edit :

Yukarıda yazdığım şeyin konuyla ne alakası olduğunu merak edecekler için bunu ekleyeyim, çözen olduğu zaman bile konusunu açmıyor, onlar kendilerini biliyor.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
sonuna kadar haklısın katılyrum sna ayaz..
[Resim: ZOQ4Xa.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
ayaz kanka isim ver dövelimGülümseme)
şaka bir yana bende de çok özellik var elimden geldiğince konu açıyorum video hazırlıyorum
ama iş çıkıyor yarım kalıyor inşallah güzel paylaşımlarımızın ardı arkası kesilmez şu an sitede durgunluk var
bu arada sen nerdeydin yav yoktun ortalıktaGülümseme
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Kanka o kişiler kendini biliyor isme hiç gerek yok bilgisayarim bozuk heralde oda çöpe gidiyor malesef
[Resim: eicm.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
dostum daha çok işimiz var bulalım sana bir pcGülümseme
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Kaptan Ariel 2021 Hack Projesi tsubasa2014 0 121 13-06-2021, Saat: 16:38
Son Yorum: tsubasa2014
Lutfen Ezel7189 4 289 16-02-2021, Saat: 23:10
Son Yorum: Ezel7189
Captain Tsubasa Oyun Serileri (ATARI) Tsubasafan55 6 555 23-12-2020, Saat: 17:05
Son Yorum: ScoUnk
NSF UZANTILI TÜRKÇE MÜZİKLERİMİ TSUBASA OYUNUNA AKTARMA.. ACİL YARDIM LÜTFEN... mst_ates 2 344 20-12-2020, Saat: 00:33
Son Yorum: mst_ates
Tsubasa RPG herzem 12 1,442 29-08-2020, Saat: 00:23
Son Yorum: Makoto Soda

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi