Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

En İyi Defans Oyuncusu

Bu konu; 9 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Natureza 0
Anket Başlığı: En İyi Defans Oyuncusu Sizce Kim
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Matsuyama
13.24%
9 13.24%
Misugi
8.82%
6 8.82%
Mark Owairan
4.41%
3 4.41%
Bunnark
5.88%
4 5.88%
Brolin
5.88%
4 5.88%
Soda
7.35%
5 7.35%
Jito
7.35%
5 7.35%
Gonzales
2.94%
2 2.94%
Fonseca
2.94%
2 2.94%
Almieja
2.94%
2 2.94%
Blueno
4.41%
3 4.41%
Ivangel
1.47%
1 1.47%
Roberto Carolus
4.41%
3 4.41%
Gentile
4.41%
3 4.41%
Ishizaki
5.88%
4 5.88%
Soga
2.94%
2 2.94%
Hayoto Igawa
2.94%
2 2.94%
Gakuto Igawa
2.94%
2 2.94%
Alberto
2.94%
2 2.94%
Akai
5.88%
4 5.88%
Katılımcı sayısı: 68 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bana Göre Mark owairan dahi libero tekniğin adını unuttum ateş karıncası gibi bişeydi adamları çok iyi pres yapan bir teknikti ve cross tacklesi vardı ayrıca çalımlarıyla ve drive shotuyla meşhur biridir kendisi Güzel

Bunnark ise muay thai bildiğinden büyük bir avantaj kazanmıştır muay thai teknikleriyle futbola uyarlaması defansif açısından çok etkili olmuştur tsubasayı 2 dakka da pert etmiş birisidir Açık Ağızlı Gülümseme ama genede çok iyi bir defansif oyuncusudur sert şutu vardır ve muay thai kick gibi bir tekniği vardır hiç bilmediğiniz yerden hamle yaparak topu çalar ;)

Misugi ise libero olarak çok iyidir Kalp hastasından iyileştiği için belkide ''BANA GÖRE'' Liga BBVA da oynamalıdır yani ''İspanya Ligi'' de Barçaya gidebilicek potansiyeli olan oyuncudur Ofsayt taktiğini zamanında çok iyi kullanır ve herşeyi gözetlemesiyle ve kararlarıyla iyi bir defansiftir

Matsuyama Japonyanın en iyi top saklayan elemanı Gülümseme Feint Tacklesi olsun Eagle Shotu olsun azmi ve çevikliği ile ünlü bir defansif'tir Feint tackle'si ile adamların toplarını alabilir Ortasahadan Eagle Shotu ile gol atabilen kişidir en önemli tekniği ise Top saklaması ve Çığ Harekatı'dır tüm oyuncuları gaza getirip atak futbol taktiğini uygular ve çoğunlukla başarılı olarak gözlenmiştir.

Gentile Gentile İtalya milli takımında aynı zamanda Seria A Juventus takımında Bir Defans oyuncusudur çok iyi Defansif özellikleri vardır bunların başlıca özellikleri kurnaz çevik ve refleksleri gelişmiş olmasıdır Shingo nun Dik açılı çalımını durdurabilen kişilerden birisidir ayrıca Shingoyu ezebilen tek kişidir ''Sanırsam'' pek özel yeteneklerini bilmesem iyi bir defansif oyuncusudur. ;)

Tomeya Akai Bu adam bir Duvar dostum der geçerim Gülümseme Dik açılı defansı ve Aura defansıyla meşhur birisidir Tek World Youth mangasında İsveç maçında görmemize rağmen ''Stefan Levin'' adlı kaptanlarını hareket şansı bile vermemiştir ''nerdeyse'' çok iyi pres kabiliyetleri olan bir oyuncudur İsveç maçında o Çok güçlü ''Levin Shotu'' 3 kez durdurmuştur ama sonucu burnu kaburgası ve omzu kırılmıştır genede iyi bir defansiftir Gülümseme
[Resim: Z2myN3.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Olaya duygusallık kattığım için oyum Makoto Soda'ya.Sonuçta fena sayılmaz.Özel şutu,özel pası,özel kayması ve özel ortası olan başka bir defans var mı bilmiyorum ama Soda da hepsi mevcut.Ayrıca unutmamak lazım Tsubasa ile maç sonunda konuşurken amacının aslında Drive Shot olduğunun ama yapamadığı için Kamisori Shot u bulduğunu söylüyor.Tsubasa gibi bir oyuncu bile Roberto Hongo sayesinde bu şutta ustalaşırken Soda bunu kendi düşünüp bulmaya çalışıyor.Bence takdire şayan bir olaydır benim açımdan.
[Resim: GxL9GX.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Tüm oyuncular çok iyi
ama World Youth mangasında Hyuuga'yi kitleyip şut vurmasına izin vermeyen "Brolin"
benim için ön plana çıkıyor
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
bende brolin diyorum.çünkü isveçin kalecisi çok iyi olmadığı halde tek bşına japon takımının onlarca şutunu engellemiş..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Sizce Kaptan Tsubasa' nın en hırslı oyuncusu kim? Combi Play 17 4,734 18-01-2020, Saat: 16:40
Son Yorum: Makoto Soda
Dünyanın En İyi Oyuncusu Kim? [Tsubasa mı Schneider mi?] Hiena 5 885 11-06-2017, Saat: 01:25
Son Yorum: Hiena
En sevdiğiniz 3 forvet oyuncusu hangisi ? MompresaN 41 10,369 16-10-2015, Saat: 18:29
Son Yorum: NiluferSenpai

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi