Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa - Mangaya Paralel Hack Serisi

Bu konu; 20 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : KaTiL_KaaN1998
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İyi günler/iyi akşamlar TsubasaTR ailesi.

Captain Tsubasa 2'nin mangaya tamamen paralel olacak bir hacki yapmaya başladım. Henüz fazla amatörüm bu yüzden forumdan, oradan buradan bir şeyler kapmaya çalışıyorum. İlk serinin oyununda birazcık ilerleme kaydettim. Sizce böyle bir hack serisi tutar mı? Eğer ilk oyun tutarsa, U-16, WY.. Allah ne verdiyse gitmeyi düşünüyorum Süper

Görüşleriniz benim için önemli Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
manga dediğin şumu olyo wakabayhaşini almanyada oldugu seri falan mı?
manga falan bilmedigim için soryrm kusura bkma sadce ct2 odaklıyım :S Gülümseme
[Resim: ZOQ4Xa.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Mangaya hem senaryo hem de teknikler anlamında uyumlu bir hack yapmak benim CT ile ilgili en büyük hayallerimden bir tanesiydi ancak geçen seneler, iş güç evlilik vs derken artık sadece bir hayal olarak kalacığını anladım ne yazık ki. Güzel

Ama içimizden biri çıkar da bu minvalde (doğrultuda) bir hack yapmak için kolları sıvarsa kendim yapmış kadar memnun mutlu olurum. ;)
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@Oozora Tsubasa

Manga CT'de ana seridir. Oyunlar, animeler hep mangadan esinlenerek yapılır. Tabii yanında bir çok saçmalıkla Dil Çıkarma Ben CT'de en çok bu manga bölümünü sevdiğim için böyle bir proje gerçekleştirmeye karar verdim Gülümseme

@hikaru Matsuyama

Wakashimazu'nun yaptığı saçma sapan, uçuk hackleri görünce bayağı bir garibime gidiyordu. Araştırdım biraz, bir tek Nankatsu hack var, ilk seriyi anlatan. Ben de dedim, hack yapmak zaten planlarım arasında var. Neden mangaya paralel bir hack serisi yapmayayım ki? Gülümseme

Yorumun ve görüşlerin için teşekkürler Süper
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Hosuma gitti. Usengecligimden ben yapmiyorum uzun soluklu bi hack, sen ne zaman baslayacaksin bilmiyorum ama askerligim bittikten sonra sama tekniklerin animasyon kodlari hakkinda seve seve yardimci olurum. Natureza'nin Nidan Flying Drive Shoot kadar yazdim hepsini ct2 uygun sekilde. Ama iste bakma usengeclikten oyuna aktarmiyorum da kodlari sana verebilirim ;)
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(11-03-2015, Saat: 21:34)JairoM59 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hosuma gitti. Usengecligimden ben yapmiyorum uzun soluklu bi hack, sen ne zaman baslayacaksin bilmiyorum ama askerligim bittikten sonra sama tekniklerin animasyon kodlari hakkinda seve seve yardimci olurum. Natureza'nin Nidan Flying Drive Shoot kadar yazdim hepsini ct2 uygun sekilde. Ama iste bakma usengeclikten oyuna aktarmiyorum da kodlari sana verebilirim ;)

Çok iyi olur, Barış abi, çok teşekkürler şimdiden Gülümseme

Bu oyunu yapmamın nedeni zaten, tek maçlık veya iki maçlık oyunlardan pek hoşlanmamam. Senaryoyu çok seviyorum, hemde mangaya birebir hackler olmadığı için böyle bir yola başvurdum Gülümseme

Şuan ufak ufak, ilk oyunu yapmaya başladım da çok hata var. Oradan buradan araştırıyorum, hatalarımı düzeltmeye çalışıyorum.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
En İyi 5 Captain Tsubasa 2 hacki? Jun Misugi 20 5,352 14-03-2024, Saat: 01:28
Son Yorum: AlphaT®.NET
Captain Tsu 1 Hack üzerine soru byzon 1 138 10-12-2023, Saat: 17:49
Son Yorum: Kikipirmansah
Tecmo cup soccer game Lucas hack exend 1 67 02-09-2023, Saat: 16:18
Son Yorum: exend
Hack Paketi Yapmak? ジャイロメ59 39 5,458 22-08-2023, Saat: 10:37
Son Yorum: Tsu-Kun34TR.
Flame Thunder(Uzun Zamandan Sonra Yapacağım Büyük Hack) Güncelleme Konusu ジャイロメ59 171 14,025 12-07-2023, Saat: 14:29
Son Yorum: yuixlsega

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi