Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Sevmediğiniz Animeler

Bu konu; 5 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Toshiko Tanaka
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evet arkadaşlar ; Sevdiğiniz animeler diye bir konu vardı ben de Sevmediğniz Animeleri söyleyin diyorum ...
Bunlar benimkileri :
Ganbare Kickers !
Nedeni : Bana hep Tsubasa'nın çakması gibi geldi Kızgın - Sinirli Sevmiyorum bu nedenle Gülümseme
Victory Kick Off : Saçmalığın daniskası ... Buna anime demeye utanıyorum . Güzeldi ama anime olamazdı . Çizgi filmden farksız ...
Naruto
Nedeni : Hiç bir şeyini sevmem ...
Fullmetal Alchemist İLK ANİMESİ
Nedeni : Müthişti derken mangadan ayrıldıkça saçmaladılar ! Bir Felsefe Taşı 50-60 yıl mı yaşatıyor Kızgın - Sinirli Wrath çok korkunçtu ... Envy güzel çizilmemiş ... Kırmızı taşlar felsefe taşının yerini tutuyor Kızgın - Sinirli Yani bence ilk seri izlemeyin Gülümseme
Hadi sizde yazın bakalım ... ;)
EVET BENDE AÇIKLIYORUM! BENİM BABAM JAPONYA'YA ATOM BOMBASI ATTI! HİTLER GELECEĞE GELİP BANA MEYDAN OKUDU! SONRA BEN ONUN KAFASINI KESTİM!SONRA DA OZAN BENİM ADIMI KULLANARAK FAKE HESAP AÇTI xD xD xD ( İşsizlik diz boyu Dil Çıkarma )
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Aoki Densetsu Shoot: Resmen Tsubasa'nın kopyası uyu bu yüzden sevmem Kızgın - Sinirli,

Birde Al Football GGO 2 yi yayınlamıyolar diye Minika'ya kızıyorum Açık Ağızlı Gülümseme

Not: Al Football GGO sevdiğim bir animedir yanlış anlaşılmasın Açık Ağızlı Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Aoki Densetsu Shoot'un Tsubasa ile uzaktan yakından alakası yok . ;) Tsubasa hep en iyisi iken Aoki Densetsu Shoot'ta inişli kalkışlı bir oyuncu hikayesi anlatılıyor ;)
EVET BENDE AÇIKLIYORUM! BENİM BABAM JAPONYA'YA ATOM BOMBASI ATTI! HİTLER GELECEĞE GELİP BANA MEYDAN OKUDU! SONRA BEN ONUN KAFASINI KESTİM!SONRA DA OZAN BENİM ADIMI KULLANARAK FAKE HESAP AÇTI xD xD xD ( İşsizlik diz boyu Dil Çıkarma )
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
bende victory kick off ve ggo futbol izliyorum
[Resim: jYONND.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
A Football Ggo Bir anime değil ... Bir çizgi film ;)
Edit : Sevmediğiniz diyor Ali ...
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
benim yokki
[Resim: jYONND.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa Da En Sevmediğiniz Karakterler Tsubasaasd 26 4,913 20-01-2014, Saat: 03:11
Son Yorum: ジャイロメ59

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi