Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
En sevdiğiniz kaleciler kimler ? - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Manga Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-manga-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Manga Tartışma & Anket Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-manga-tartisma-anket-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: En sevdiğiniz kaleciler kimler ? (/konu-en-sevdiginiz-kaleciler-kimler.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

En sevdiğiniz kaleciler kimler ? - MompresaN - 22-11-2012

CT nin en beğendiğiniz kalecileri kimler ?

Re: En sevdiğiniz kaleciler kimler ? - ジャイロメ59 - 22-11-2012

Hernandez ve Wakashimazu 8-)

Re: En sevdiğiniz kaleciler kimler ? - AlphaT®.NET - 22-11-2012

Hans Dolman,o gövdeyi seviyorum Gülümseme

Re: En sevdiğiniz kaleciler kimler ? - Hikaru Matsuyama - 22-11-2012

1. Gino Hernandez
Açık ara favori kalecimdir kendisi.

2. Ken Wakashimazu
Müthiş teknikleri var, çok karizma bir karakter.

3. Salinas [bu arada Julio'yu nereden buldun? ^_^]

Morisaki'yi de çok severim ama malum 3'le sınırlı anket...

En sevmediğim kaleci ise Dolman. :lol: Özellikle şu sıralar oynadığım Tsukurou Dream Team'de de Platina kart beklerken gele gele Dolman gelince iyice bir soğudum kendisinden.

Re: En sevdiğiniz kaleciler kimler ? - MompresaN - 23-11-2012

Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı:1. Gino Hernandez
Açık ara favori kalecimdir kendisi.

2. Ken Wakashimazu
Müthiş teknikleri var, çok karizma bir karakter.

3. Salinas [bu arada Julio'yu nereden buldun? ^_^]

Morisaki'yi de çok severim ama malum 3'le sınırlı anket...

En sevmediğim kaleci ise Dolman. :lol: Özellikle şu sıralar oynadığım Tsukurou Dream Team'de de Platina kart beklerken gele gele Dolman gelince iyice bir soğudum kendisinden.

Oylarım Wakabayashi,Wakashimazu ve Salinas a

3. Salinas [bu arada Julio'yu nereden buldun? ^_^] Nette gezinirken takım kadrolarının yer aldığı,üstelik birden fazla sitede isminin Julio olduğunu görmüştüm.Öylede hafızamda yer etmiş demek :roll: İsmi Yanlışmı ? Yoksa buna dair seninde net bir bilgin yokmu ?

Re: En sevdiğiniz kaleciler kimler ? - Hikaru Matsuyama - 23-11-2012

İnternet hurafelerinden bir tanesi de maalesef bu. Bu durumun sorumlusu da benim bildiğim kadarıyla Güney Amerikalılar...
Ben de online CT ortamına ilk adım attığımda 2006 senesinde tsubasaa.oi.com.br [Brezilya] sitesinde Salinas'ın ön adı olarak Carlos yazılıydı. Ben de maalesef öyle öğrendim ama gerçekte ismi sadece Salinas. Carlos, Julio vs bunlar uydurma isimler...

Brezilya isimleri çok uzundur, mesela Juan Antonio de La Cruz vs gibi minimum 4 isimden ileri gelir. Merak edenler için şu detayı da vereyim, bu Portekiz isimlerinde bir soy isim babadan, bir tane de anneden gelir, çocuklarına da en az 2 isim verirler bu nedenle isimleri oldukça uzundur. Bunun yerine akılda kalıcı olması açısından, yani kolaylık nedeniyle genelde takma isim kullanırlar, Ronaldo, Rivaldo vs gibi... Salinas da büyük ihtimalle böyle bir isimdir...