Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Captain Tsubasa 2- Süper Striker En iyi golünüz ? - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Oyun Tartışma & Anket Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-tartisma-anket-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Captain Tsubasa 2- Süper Striker En iyi golünüz ? (/konu-captain-tsubasa-2-super-striker-en-iyi-golunuz.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

Cvp: Captain Tsubasa 2- Süper Striker En iyi golünüz ? - Hikaru Matsuyama - 26-03-2013

Ya gitmişsindir ona lafım yok ama kim bilir nasıl gitmişsindir. ^_^

Örneğin ben ilk oynadığım zamanlarda şifre olayından bihaberdim. Düzenli olarak 4 arkadaş birimizin evinde toplanır Tachibana Kardeşler'e kadar gelir orada yenilir, atariyi kapatır ve çimenlere maç yapmaya giderdik (evet, o zamanlar top oynayabileceğimiz çimenler vardı...). :]

Sonrasında ise şifre almayı öğrendiğimde durdur-devam et yöntemiyle ben de hiç "ekstra" level atlamadan oyunu bitirdim ve hala dün gibi aklımdadır bazı oyuncuların şut güçleri:

Tsubasa 45 / 49
Hyuuga 45 / 49
Misaki 43 / 47

RE: Captain Tsubasa 2- Süper Striker En iyi golünüz ? - junmisugi - 26-03-2013

Aynen biz de bilmezdik şifre hyugaya gelirdik bir türlü yenemezdik sonra japonyaya gelirdik yenmemezdik atariyi kapatırdık ertesi gün tekrar baştan saatlerce Gülümseme...Şifreyi tecmo cup die bi oyun vardı robin falan vardı orda keşfettim ben tsubasaya uyguladım oldu Gülümseme..Dur durdur git yöntemi evt yapıyoduk yoksa başa baş oyna hiç yenilmeden git yavaş git :Açık Ağızlı Gülümseme nere gidiyon

Cvp: Captain Tsubasa 2- Süper Striker En iyi golünüz ? - Hikaru Matsuyama - 26-03-2013

Hah işte hocam, böyle söyle canımı ye, sonuçta ben de bebekliğimden bu yana oynuyorum bu oyunu, içini dışını ben de "ezbere" bilirim. ^_^

Ben ilk olarak arkadaşımın kasedinden oynamıştım CT2'yi, ve ilk anda hiç beğenmemiştim ve bırakmıştım, sonra işte can sıkıntısından, yaz tatilinde, cepte para da kalmamıştı, üstünüze afiyet çok fakirdim. ^_^ Boş boş durmak yerine şu kasedi de sıfırlayayım diye inat edip oynamıştım.

Sürekli ikizlerde yenilince, artık iyice sinirlenmeye başlayıp, başka bir yolu olmalı deyip diğer seçenekleri kurcalayınca Score Memo kısmında yazanların rastgele anlamsız japonca karakterler olduğunu farkettim, e bu da zaten tek bir anlama geliyordu --> Password yani Şifreler. ^_^

Zaten şifre olayını çözünce hemen bir defter kaptım ve senin de dediğin gibi defterin her yanı doldu taştı. ^_^

Ve aynı ay oyunu bitirmiştim.

Gülümseme Binlerce hack var matsuyama ben çok oynadım hack ama bi kaç tanesi hariç ct2 orjinalin tadını vermiyor...Ben yanarım yanarım o şifre yazan defterleri kaybettim ona yanarım Gülümseme..Gitti anılarımCt2 den sonra en sevdiğim oyun şu playstation 2 için çıkan tsubasaydı o da çok güzeldi ama çok kısaydı maalesef..Bir tek Captain Tsubasa - Gekitou no Kiseki (J) oyanmamıştım sanıyodum dün onu indirdim oynamışım meğerse o da güzel bu 3 ü benim süper 3 lüm Gülümseme..Ama herzmana ct 2 ilk sırada yeri apayrı

Ben de en azından 100 kadar hack oyunu oynamışımdır ama birçoğu benim için tatmin edici değil.
Ancak oynamadıysan ve bulabilirsen Captain Tsubasa (J) Brazilian Hack Foreign isimli bir hack vardı, ve cidden kusursuz bir yapımdı, onu oynamanı tavsiye ederim.

Super Striker'ı ayrı tutacak olursam, benim de oynadıklarım içinde en sevdiğim oyunlar Captain Tsubasa J The Way to World Youth ve Captain Tsubasa V Hasha no Shougou Campione'dir.

Benim de CT anılarımı yazdığım defterin akıbeti benzer şekilde olmuş, ben İzmir'de üniversitede iken annem maalesef yakmış defterimi ve beraberinde anılarımı. Kararsız

Biliyorum oynadım o hack i gerçekten güzeldi..Ben böyle hackleri seviyorum ama sayıları çok az maalesef..Şimdiki hackler abartı hatta komik Gülümseme...Defter konusunda akıbetimiz aynı olmuş maalesef..Sen izmirdemisin bu arada eğer izmirdeysen ben de denizlideyim yakınız