Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Japonya Meksika Captain Tsubasa War Of The Giants V2 - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Video Youtuber Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-video-youtuber-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa 2 Hack Serileri (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-2-hack-serileri.html)
+--- Konu Başlığı: Japonya Meksika Captain Tsubasa War Of The Giants V2 (/konu-japonya-meksika-captain-tsubasa-war-of-the-giants-v2.html)

Sayfalar: 1 2 3 4

RE: Japonya Meksika Captain Tsubasa War Of The Giants V2 - Hiena 2 - 27-03-2024

Bir süredir oluyor bu durum. Bir ara hiç kimseyi etiketleyemiyorduk, neyse ki kısa sürdü ve son güncelleme düzeldi. Ama belirttiğim şekilde yeşil rengi kıdemli üye gruplarından birini etiketlediğimizde mesajlar gözükmüyor. Ama @AlphaT®.NET i etiketlediğimizde herhangi bir sorun olmuyor. Ben etiketledim, sizde onu etiketleyin de bir el atsın bu olaya.  Dil Çıkarma

RE: Japonya Meksika Captain Tsubasa War Of The Giants V2 - Tsumax - 27-03-2024

@AlphaT®.NET  Bu durumla ilgilenip çözecektir..

RE: Japonya Meksika Captain Tsubasa War Of The Giants V2 - AlphaT®.NET - 27-03-2024

@Hiena 2 @Tsumax @Makoto Soda

Arkadaş , bu sitede durduk yere problemler çıkarmaktan yıllardır bıkmadı. Php sürümleriyle kodda çakışmalar oluyor. Bu seferde Kıdemli Üye grubunda bozulmuş Dil Çıkarma  Çıldırtcak beni sonunda bu eklenti. Artık güncellemesi de yok. Yaratıcısıda güncelleme yapmıyor. Bir şekilde inceleyip çözmeye çalışacağım. En azından 1 grupta problem olması iyi. Diğerlerine sıçramasın virüs gibi Dil Çıkarma

Beni etiketleyince problem olmaz, kendime torpil geçiyorum.  Açık Ağızlı Gülümseme

Konudaki maça gelirsek, maçtan ziyade, oyunu bu şekilde oynayıp güncellemeler yapmak çok yerinde bir davranış oldu bence. Sanırım bunu ilk kez yapıyoruz kendi bünyemizde, kanalda oynayarak, incelemelerle geri bildirimlerle güzel güncellemeler ile oyunun son halini tamamlayıp herkesin oynayışına sunulacak. Bu yönden çok çok iyi bir düşünce oldu bence.

NOT : Bir süre kıdemli grubu etiketlemeyiniz. Mesajlar kayboluyor.

RE: Japonya Meksika Captain Tsubasa War Of The Giants V2 - Hiena 2 - 28-03-2024

Artık düzelene kadar etiketleme yerine o kişiye alıntı ile cevap verebiliriz veya o kişinin ismini normal bir şekilde oraya yazıp, öyle mesajımızı göndeririz.

RE: Japonya Meksika Captain Tsubasa War Of The Giants V2 - Makoto Soda - 28-03-2024

@AlphaT®.NET

Çok değerli yöneticimiz sanırım bildirim kutusunda da sıkıntımız var. Gelen bildirimleri göremiyorum ve silinmiyor da ona da bir el atarsanız size zahmet çok iyi olur. Saygılar.

RE: Japonya Meksika Captain Tsubasa War Of The Giants V2 - Hiena 2 - 28-03-2024

@Makoto Soda

Dün aşağıdaki konu içerisinde bu sorunu bildirmiştim ve @AlphaT®.NET sorunun çözümüne bakacağını söylemişti.  

Site bozuluyor [ Kontrol Ediliyor] - Sayfa 6 (tsubasatr.net)